reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam, ja również chciałabym dołączyć do Waszego grona. Czytam forum od jakiegoś czasu i nie tylko miło spędzam tu czas, ale dowiaduję się tylu przydatnych rzeczy, że naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona :-) Miło dzielić z innymi nasze szczęścia i rozterki. Cieszę się ogromnie, że jestem w ciąży i mam nadzieję, że wszytko będzie dobrze i za kilka tygodni przytulę moje maleństwo.
Podczas ciąży dwukrotnie byłam w szpitalu. W 6 tygodniu przez krwawienie (odwarstwienie kosmówki), a w 26 tyg. twardnienie brzucha. Ale teraz na szczęszcie jest ok. Brzuch nadal się napina, ale już nie tak często jak wcześniej. No dobra, kończę już o nieprzyjemnych rzeczach.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamusie!
 
reklama
Anastazja Ty tworzysz świąteczny klimat a ja zabrałam się za świąteczne porządki :) każdego dnia robię jedną, góra dwie szafki. doszłam do wniosku że w grudniu może już być ciężko i nie wiadomo jak będę się czuła. a mąż sam wszystkiego nie ogarnie.
 
a ja się właśnie umówiłam do doktora na wizytę w poniedziałek:p:p :-D:-D:-D teraz muszę zacząć uważać co jem:D:D bo potem będzie kicha jak stanę na wagę:D:D:D:D
 
witam ponownie :)
wlasnie przed chwila wrocilam od kolezanki, jeju ta jej mala Jagoda jest przefajna, iagle w sumie tylko lezy, je, i wogole nie placze :) potrzymalam ją sobie na rekach, pokolysalam, i nie moge sie doczekia swojej kruszynki, rany.. chce juz urodzic, miec ja obok i byc w takiej formie jak dawniej .. :)
wracajac kupilam sobie w sklepie kiszone ogorki i swiezy chlebus, i zaraz bede wcina kanapeczki :D

pisalam sms do A, ale od samiutkiego rana jeszcze nie znalazl czasu by mi odpisac albo zadzwonic .. denerwuje mnie to, ale nieraz tak ma, ze jest tak zajety.. nawet nie wiem kiedy wroci dokladnie, uhh..
 
Gabryś...współczuję...;/;/ mi P. praktycznie nigdy na sms nie odpowiada...jedynie puszcza cynka, żebym do niego zadzwoniła, bo mam pakiet wykupiony:p:p fajnie masz, że widziałaś takiego maluszka na żywo i miałaś go na rękach, bo ja NIGDY, PRZENIGDY nie trzymałam takiego dziecka...a widzieć to widziałam tylko w centrach handlowych:D ja też marzę o powrocie do fizyczności sprzed ciąży...szczególnie jeśli chodzi o strefę seksualną:p bo przez brzuch mi niewygodnie, a brakuje mi takiej bliskości z P...ale żeś mi ochoty na ogórki narobiła:D chyba wyślę P. na dół po paczuszkę:D:D
 
reklama
Gabryś...współczuję...;/;/ mi P. praktycznie nigdy na sms nie odpowiada...jedynie puszcza cynka, żebym do niego zadzwoniła, bo mam pakiet wykupiony:p:p fajnie masz, że widziałaś takiego maluszka na żywo i miałaś go na rękach, bo ja NIGDY, PRZENIGDY nie trzymałam takiego dziecka...a widzieć to widziałam tylko w centrach handlowych:D ja też marzę o powrocie do fizyczności sprzed ciąży...szczególnie jeśli chodzi o strefę seksualną:p bo przez brzuch mi niewygodnie, a brakuje mi takiej bliskości z P...ale żeś mi ochoty na ogórki narobiła:D chyba wyślę P. na dół po paczuszkę:D:D
ja tez jakos wczesniej nie nmialam prawie wogole stycznosci z taki maluszkiem, dlatego wszystko jest dla mnie mega nowe i wogole :D chociaz ta jej coreczka to spora, bo ponad 4 kg sobie wazy :D a ja sie przyznam ze jesli chodzi o strefe seksualna to u nas jest bardzo bardzo dobrze :-D nawet lepiej niz przed ciązą, i nie mamy klopotow jak niektóre kobiety, ze np nie oga uprawia seksu itepe, moj A chyba by sie zaplakał gdyby nie mogl haha :-) a ogóreczki super sprawa, zaraz robie kanapki z serem zoltym i tymi kwasnymi ogorkami, mniam!
 
Do góry