reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Zabawnie:D ale tak łatwiej jest się nie pogubić;) bo ja sama na początku nie wiedziałam, w którym miesiącu jestem:) więc zazwyczaj podaję tydzień:) albo jak chce mi się przeprowadzać szybki wykład to mówię o tych księżycowych miesiącach:d
 
a ja to liczę w ten sposób:

1 miesiąc - 0-4,5 tyg
2 miesiąc - 4,5-9 tyg
3 miesiąc - 9-13,5 tyg
4 miesiac - 13,5-18 tyg
5 miesiąc - 18-22,5 tyg
6 miesiąc - 22,5-27 tyg
7 miesiąc - 27-31,5 tyg
8 miesiąc - 31,5-36 tyg
9 miesiąc - 36-40 tyg
 
Fiona- gratuluje zdrowego synka ;-)

Pola- powodzenia na wizycie :-)

Alka- dla Ciebie również powodzenia, będzie dobrze:-)

malutka- u mnie tak samo z tym wstawaniem w nocy...czasami po 3-4 razy idę siusiu, a jeszcze się niemożliwie wierce w łóżku.
 
:( :(
mam przyjsc za 10 dni na połówkowe...tylko serduszko detektorem zbadał i spojrzał na szyjkę...bo mnie coś trafi. Wiec znowu odliczam byle do 22 wrzesnia

6kg na plusie matko bosko
 
Marcia:) heh:p szczerze to tak myślałam, że Cię z kwitkiem odeśle;) ale to dobrze!!;) bo najlepiej wszystko widać między 22, a 24 tygodniem!!:) ja wizytę mam w czwartek i chcę namówić doktorka na zbadanie płci, ale nie wiem czy się da:p a jak nie to czekam do na usg połówkowe:p

a mi na dzisiaj zostały jeszcze do opracowania dwa tematy ekometryczne.. model liniowy i nieliniowy z jedną zmienną objaśniającą i model liniowy trendu z sezonowością...o matko...ale to mało interesujące, a oba tematy mają po ponad 15 stron każdy...ale dziś muszę je skończyć!:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marciaa:) musisz!!:) zresztą 10 dni minie migiem:D:D a jak tam pisanie pracy??:)

Myszka dzięki, że pamiętałaś o kopniakach:) więc z nimi różnie, ale już wyluzowałam:D musi być dobrze;)

Asteria nie odpisałam wczoraj, bo środki na koncie mi się skończyły:p i dopiero przed chwilą się doładowałam:p ale cieszę się, że wszystko ok:)
 
Do góry