reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Cześć Mamuśki!

Kamila, witamy!

Za wszystkie wizyty trzymam dziś mocno kciuki, najbardziej za Alkę, z wiadomych względów. Co do L4 w pełni rozumiem. Wcześniej pracowałam do końca 8 miesiąca i za 2 tyg. urodził się Mati:-) Teraz też bym tak chętnie, ale już nie miałam wyjścia. coraz bardziej jestem zmęczona opieką nad małym urwisem. Kochany jest, ale taki energiczny, że już ledwo nadążam. Zanim się zwlokę z podłogi on już jest w drugim pokoju:-) Nie ma to jak pierwsza ciąża, można się jeszcze porozpieszczać. ale sorry, już przestaję narzekać. Martwię się tylko żebym przez to ganianie, schylanie, dźwiganie wcześniej nie urodziła... To mi ostatnio nie daje spokoju.

Anastazja, a jak tam kopniaki?

asteria, cieszę się ze to nie wygląda na nic poważnego
 
Dzien dobry
ja od rana zapalam jak samochodzik
na obiadek pomidorowa z lanymi kluchami
na deserek zrobiłam szarlotkę i siostra ma dokupic lody :) oby wyszla bo robiłam taka
Szarlotka sypana

na 16 lekarz a ja w sumie gotowa :p he he
a ja mam wrazenie jakby mi brzusio stanąl w miejscu :) taki okraglutki domeczek :)

co do rozczuleń to mnie rozczulily wczoraj zdjęcia dzieci u gina <bylam z mamunia potrzymac za reke:)>i jeszcze james blunt lecial you're beautiful ...

a moje drugie dziecie w brzuchu ostro tańcuje...chyba po kawci :) normalnie brzuch faluje
 
Haha a myślałam, że jesteśmy w piątym miesiącu ciąży... :-)
Miesiące i tygodnie ciąży
Przyjmuje się, że:
- 1 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 1 do 4 tygodnia,
- 2 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 5 do 8 tygodnia,
- 3 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 9 do 13 tygodnia,
- 4 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 14 do 17 tygodnia,
- 5 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 18 do 22 tygodnia,
- 6 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 23 do 27 tygodnia,
- 7 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 28 do 31 tygodnia,
- 8 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 32 do 35 tygodnia,
- 9 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 36 do 40 tygodnia.
 
a któz to wie moja droga:-D przycisne dziada bo sie dowiedzialam ze 23 jedzie na urlopik a 26 miała byc wizyta niby połowkowa...ale moze mi dzis powiedziec ze to jeszcze wczesniej:baffled: neich sprobuje:cool2:;-)

cukierek no bo to tak jest...mi zaraz panienka na suwaki wskoczy na 5 ale zaczynam tak naprawde 6 miesiac...pokrecone z poplatanym:)
 
ja tez myslalam ze 5 a tak z ciekawosci sprawdzilam i na konie tygodnia juz 6 miesiac wskoczy :) ale ten czas leci ...ja mam problemy ze spaniem wstaje 2, 3 razy do kibelka w nocy i jeszcze mnie tak nogi dziwnie kreca i spac nie moge...
 
reklama
Marcia - Bo to jest chyba tak, że panienka odlicza pełne miesiące. Czyli jak zaczniesz szósty miesiąc, to ona Ci powie "zobacz, za Tobą pięć zakończonych miesięcy, a teraz lecimy szósty" :p
 
Do góry