reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
cukiereczek te miesiące tak szybko lecą, że można się pogubić ;)
mi w środę w skoczy 6 miesiąc, ale już na wizycie w pon. będę miała wpisany 6 ;)
 
gotowanie z dzieckiem to tragedia:D robiłyśmy ciasteczka... dwa razy więcej roboty bo ta ani wykroić(robiła kółeczka jedno na drugim) ani położyć na blaszce (zaczęła wieże układać!) no żal po prostu:D
 
Witajcie kobitki my juz po Usg Bedzie synus ma 21 cm i wazy 550g moj M wniebowziety....Jest zdrowy wszystko ma na swoim miejscu bez zadnych przeciwskazan...Macica zamknieta, szyjka długa bez zastrzezen.....
 
Fiona
gratulację...
W tym tygodniu chłopaki górą :)
Chociaż Marci życzę dziewczynki... jej wizyta się już zaczęła, więc pewnie za chwilę się dowi co i jak :-)
 
Dziekuje kochaniutkie....Teraz juz wiemy jakie ubranka kupowac itp jestesm przeszczesliwa zw wszystko ok z moja dzidzia.

Moja mama chciała zeby była dziewczynka bo ma juz dwuch mnukow ale z trzeciego tez sie cieszyła mimo wszystko....
 
dziewczyny!:) ja mam nadzieję wyjaśnię Wasze wątpliwości;) pamiętajcie, że miesiąc ma więcej niż 4 tygodnie:) bo 4 tygodnie to 28 dni:) a miesiąc ma 30, 31 (oprócz lutego).. stąd te różnice:) ciąża trwa 40 tygodni, więc najwygodniej jest ją liczyć w kalendarzu księżycowym:) czyli takim, w którym miesiąc ma 4 tygodnie, czyli 28 dni;) i wtedy ciąża trwa 10 miesięcy:) licząc normalnym system (styczeń, luty, marzec....itd) ciąża trwa 9,5 miesiąca...:)

także licząc w miesiącach księżycowych prezentuje się to tak:)

0-4 1 miesiąc (od zero do 4 tygodnia)
4-8 2 miesiąc (od 4 tygodnia do...itd)
8-12- 3 miesiąc
12-16 4 miesiąc
16-20 5 miesiąc
20-24 6 miesiąc
24-28 7 miesiąc
28-32 8 miesiąc
32-36 9 miesiąc
36-40 10 miesiąc

Fiona!!! gratulacje!!! super!!!

Marciaa:) powodzenia:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry