reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Gosia a jak się boisz to przed rozbiciem wsadź na sekundkę jajko do wrzątku ;-) znikają wtedy bakterie a Ty masz dalej surowe jajko :-) tylko naprawdę na sekundeczke się je wsadza :)

a ja poproszę przepis na tę chatkę puchatka :)


ps. idę na drzemkę hihi :p
 
reklama
Goska- fazerka mądrze prawi. Ja jajka trzymam oddzielnie w lodówce, na zakupach zawsze w oddzielną torebkę pakuję i myję rece po każdym dotknięcu. Zresztą z surowym mięsem tez tak robię- zboczenie zawodowe:-D Salmonelki -jeśli jkims cudem są- to żyja sobie na skorupce a nie w samym jajku
Asteria- odezwij się bo my sie tu martwimy. Mam nadzieję że leżysz sobie i odpoczywasz tylko
 
Ostatnia edycja:
witam dziewczynki :)))
Ja wlasnie po lesnym spacerku z psami, nazbieralam kurek, bo dzisiaj jade do tesciowej na placki ziemniaczane i zrobie kurki w smietanie!!!!!
Ja jestem przerazona, ze mam taki duzy brzuch, coraz ciezej mi oddychac.....
Asteria i co lekarz powiedzial?????? juz wiem, wyprzedzilas mnie z wpisem chwilke ;) to trzymaj sie cieplo i badzmy dobrej mysli!!!!!!
Alka nie boj sie na pewno jest ok, dobrze, ze Cie zbada!!!!
Marcia NARESZCIE WIZYTA!!!!!!! POWODZENIA I CZEKAM NA RELACJE!!!!!!!
Sarat i Fazerka macie racje, mamy w sobie taaaakie cuda, wspaniale maluchy i dlatego tak sie obawiamy i tak nas to wzrusza......

Trzymajcie sie cieplutko!!!!!
 
Ostatnia edycja:
witam Kochane po mojej kilkudniowej nieobecności;***

ciężko Was nadrobić, chyba nie dam rady....tyle naskrobałyście przez te pare dni, że szok!!! ;-)

ja ostatnio też się często wzruszam...w ogóle to często łapię doła, boję się, że sobie nie poradzę z tym wszystkim, z wychowaniem dziecka itp....

Aha i usprawiedliwiam swoją nieobecność na BB ciąGŁym natłokiem pracy, wyjazdów itd...no i małym lenistwem też he he...

Asteria- zdrówka życzę:-)

i udanych dzisiejszych wizyt życzę ;-)
 
Witajcie! Ale się dziewczyny rozpisałyście:) Ja dopiero niedawno wstałam, wczoraj pojechaliśmy z D. kupować nowy grzejnik i zamawiać okna i się zeszło normalnie z 5 godzin. Ale przynajmniej zdążyłam sobie zakupić buty na zimę już, tym razem na płaskim( kocham obcasy ale w ciąży wcale nie praktykuje) szukałam też kurtki ale tutaj w czarną rozpacz wpadłam, największe dostępne rozmiary ledwo się na brzuchu dopinają:( No nic będę dalej poszukiwała:) A dzisiaj snił mi się mój poród:)) na szczęście było nawet miło:) i dzidzia taka śliczna:) chyba im bliżej faktycznego porodu tym częściej takie sny będą dopadać:)
 
reklama
Do góry