reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Witam wszystkich
ufff ostatni dzień roboty i weekend :happy: jupi...
Dzisiaj idę do fryzjera, bo mam juz okropne kudły :), więc wieczorem będe mieć super humor...
Kama ja gluzkozę mam zrobić w 24 tygodniu.
Asteria jeśli mogę polecić coś na gardło to ciepła woda z solą... nie łupać nie smakować, tylko płukać, obrzydliwe, ale skuteczne. Ja kiedyś miałam takie zaplenie gardła, że zaniemówiłam i to mnie postawiło na nogi, a i Twojemu maleństu nie zaszkodzi...
Co do sprzątania... okres odgracania i wycierania dawno niewycieranych miejsc mam za soba, wczoraj z miłą chęcią zrzuciłam na A. sprzątanie i odkurzania i poszłam na ćwiczenia :-)
U mnie też zimno... dobrze, że mam fajne książeczki do czytania, tylko kocyk, kanapa i herbatka :)

Miłego dnia
 
U mnie jest sloneczko i bezchmurne niebo:-) chociaz tylko 14 stopni. W zwiazku z tym musze wykorzystac moja energie i wyruszyc na przejazdzke rowerowa ;) Uwielbiam to. swoja droga to pewnie za jakies 2 miesiace bede musiala schowac rower :(
No nic, wyruszam na zakupy ( po sliwki do knedli )
 
hej dzieczyny :) dotalam do domu juz nareszcie po urlopie :) u nas tutaj zimno deszczowo ale mi to nie przeszkadza bo jestem w domu. od paru tak3 dni nie czje maluszka jak myslicie czy w tym tyg to normalne czy co bo ja sie zamartwiam i sobie juz filmy wkrecam. a tak wogole to chce mi sie jec a lodowka pusta bo zakupow w pl nie zrobilam....... wiec najpier zakupy pouzniej sniadanie :)
 
Malutkans;) ja też tak miałam, ale wczoraj się odezwał bobol jeden:) nie wyraźnie, ale czułam, że coś w brzuchu się dzieje, więc spokojnie:p mnie wczoraj Alka stawiała na nogi, więc ja dziś mogę Ciebie:)

Anielka...za te knedle ze śliwkami jestem gotowa Cię zabić:p uwielbiam je, ale nie umiem robić:p tzn może bym umiała, ale za leniwa jestem, żeby takie coś dla siebie robić:p

ja dziś będę się uczyć, ale wpierw muszę się zastanowić na co mam ochotę;P bo dziś postanowiłam zacząć znów gotować:p
 
cześć Dziewczyny;-)

wczoraj już się nie odzywałam, bo po wizycie musiałam odwiedzić wszystkich i pokazać zdjęcia i opowiedzieć o wizycie. A więc wszystko jest dobrze, dzidzia zdrowa i prawdopodobnie w moim brzuszku jest dziewczynka:-) Jestem bardzo zadowolona z tego badania i nie żałuje wydanych pieniędzy, bo lekarz przedbadał mnie na wszystkie strony.

Co do pogody to u mnie jest okropnie, zimno i tak już jesiennie ;-( a ja niestety nie mogę znaleźć odpowiedniego sweterka, jeszcze jutro wyruszę na "polowanie" ;-)

pozdrawiam wszystkie Mamuśki i życzę zdrówka tym co się pochorowały :-)
 
reklama
Witajcie, właśnie wróciłam z zakupów jestem zmęczona.. autobusu powrotnego nie miałam z drugiego końca miasta i na pieszo do domu szłam..Pogoda pomimo słońca, strasznie zimno i wietrznie!
Kupiłam dziś dywanik pod łóżeczko, grzechotki i koszyki na pieczywo no i oczywiście zamówiłam spodnie ciążowe (jeansowe). Teraz pozostaje czekać na paczkę ;)

Ps. jeśli któraś z Was ma telefon w Orange to niech wyśle kod "NIEBO" na nr.80101 dostaniecie 10zł do Orange, to promocja więc nic nie płacicie. Wczoraj dostałam za wysłanie sms'a 40min darmowych, więc promocja im się udaje ;)
 
Do góry