reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Hej Kobietki! Ale ja przez tą moja Julkę mam humorki. Dzisiaj zachciało mi się sprzątać za meblami w kuchni, a potem się pobeczałam, że tylko jestem od sprzątania a jeszcze potem mówię do mojego Piotrka Ty wcale mnie nie całujesz tak jak kiedyś a on... kiedyś to i Ty byłaś ładniejsza i wybuchliśmy śmiechem bo taka marna jestem, że szok. Wogle inna hehe. Mój naśmiał się dzisiaj ze mnie, że szok. Mówi... masz ptasie mleczko, może ci przejdzie hehe.
 
Hej dziewczyny, pozdrawiam chorowitki, nie jest fajnie chorować, a tym bardziej w ciąży.
Ja czuję od 3 tygodni "pluskania" i "bąbelki", kopniakami bym tego nie nazwała jeszcze.
No właśnie, czy wy już miałyście glukozę do picia? W którym miesiącu to jest zlecane, bo jakoś nie pamiętam..
 
Ja mam teraz to badanie do zrobienia. Kupujesz 75g glukozy w aptece. Najpierw pobierają krew nad Czo a potem to pijesz czekasz godzinę i pobierają drugi raz.
 
Cukiereczek, że też chce ci się sprzątać za meblami... Ja robiłam zupełnie zwyczajne porządki 2 dni temu, odkurzanie, mycie podłóg (mopem oczywiscie) i tak mnie plecy rozbolały, że nawet jak się chciałam położyć, to nie mogłam znaleźć dogodnej pozycji. Tylko dziwne, że już kręgosłup się daje we znaki, strach pomyśleć co będzie dalej..
 
Witajcie!

strasznie zimno... brr u nas 9 stopni:( i wieje

zdrówka dla Wszystkich chorych Mamusiek
dbajcie o siebie i łykajcie witaminy... mnie pomaga *spam*... popijam ostatnio i zaczynam dzisiaj lykać nowe witaminki vita-miner prenatal( 60 tabletek 18 zł :))

zmykam ogarnąć mieszkanko i wstawić pranko :)

udanego piąteczku :-)
 
reklama
Do góry