reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

witajcie!

U nas też dzisiaj chłodno, ale wybiegałam mojego młodego prawie 2 godziny, żeby lepiej spał. Ale umorusany wrócił że o rany! wogóle mnie ostatnio nie słucha i już strasznie zmęczona jestem, bo go ciągle muszę od czegoś na siłę odciągać. Tłumaczenie i proszenie nie skutkuje a ja nie chcę żeby mi wszedł na głowę. Dobrze że dzisiaj idę wieczorem do rynku z koleżanką to trochę odetchnę.

chorym mamusiom zdrówka życzę. Niestety za wiele nie możemy łykać, ale herbata z cytryną i miodem albo sokiem malinowym nie jest zła:-)

ja w tym miesiącu też muszę glukozę zrobić, ale zabieram się jak pies do jeża.

Malutka, fajnie że zadowolona z urlopu. A próbowałaś zjeść coś słodkiego i położyć się na pół godziny na plecach albo na lewym boku? Mnie tak ginka w poprzedniej ciąży poleciła robić jak nie czułam ruchów. Też nie pamiętam kiedy to trzeba czuć codziennie, ale to jest na pewno w necie do sprawdzenia.

Ona_ona, to gratulacje zdrowej dziewczynki i mamy:-)

Dorotka, a Tobie synka!

witaj Józefina
 
reklama
Witaj Józefina - zapraszamy :)
Ja mam termin na 30.01, ale coś czuję, że będzie to lutowy dzidziuś... Jednak styczniówki są tak fajne, że zostałam tutaj - zapraszamy więc i Ciebie :)

ona gratuluję synka

Dorotka gratuluję córeczki

fazerka, a za Ciebie i synusia trzymam kciuki podczas Waszego spotkania :)
 
Józefina;D ja mam termin na 2 lutego:p a zostałam ze styczniówkami, bo to najlepsze mamy pod słońcem:p

Fazerka:D 3mam kciuki bardzo mocno:):)

Ona:D gratuluję córeczki:D cieszysz się?:D

Dorotka:D
synek:p nono:p tatuś pewnie dumny jak paw;)

Myszka...pewnie ma trudny okres:) tzn zaczyna wypróbowywać gdzie są granice;) nie możesz się dać;)

ja też różnie mam z tym czuciem maluszka;) ale trzeba być dobrej myśli:):)
 
Ona_ona gratuluje Córci :)

Dorotka gratuluje Syneczka :)

Witaj Józefina...

Frazerka powodzenia na wizycia...

Jej przestancie pisać o jedzeniu... Teraz przez Anielkę jutro robię knedle :-) i pewnie na tym się nie skończy :-)

Chorowitką powrotu do zdrowia życzę

Ja w tym tygodniu jakby mniej małe czuje, może śpi :) Może śpioszek po mamusi. Ja mam przesilnie jesienne ;-) Albo zużywa enerię na rośnięci, w tym tygodniu widać, że brzuszek mi się trochę zmienił. Poczekam jeszcze trochę i wstawię w przyszłym tygodniu nowe zdjęcia :-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny :)

Ja dziś na pół-śpiąco. Jest paskudna pogoda i niskie ciśnienie, więc w ogóle nie mam na nic siły i w sumie to albo leżę w łóżku albo się snuję bez sensu po mieszkaniu. Do tego wczoraj zalaliśmy mieszkanie (mam nadzieję, że tylko swoje - sąsiedzi z dołu póki co nie przyszli się skarżyć) i jestem zła że muszę skakać przez korytarz, bo wykładzina mokra, a mokre, zimne jest nieprzyjemne.

Ona - super, że córeczka :) teraz będzie rozkład głosów 2:1 :)

Dorotka - witam w grupie mam chłopczyków :)

Fazerkam - kciuki zaciśnięte :)

Józefina - zaglądaj, udzielaj się, im więcej tym milej :)

Myszka - przede wszystkim konsekwencja. Przerabiałam taki okres z moim najmłodszym bratem - nie do pozazdroszczenia ;)

Malutka - mi Pani Doktor powiedziała, że od momentu gdy zaczynasz wyraźnie czuć ruchy, to one MUSZĄ być codziennie i że o ile w dzień można je przeoczyć, bo za czymś biegasz coś robisz itp, to wieczorem jak się kładziesz, musisz czuć dziecko. Jak nie czujesz to "budzenie" czyli lekkie pukanie w brzuszek, zjeść coś słodkiego itp. Jeśli w ciągu pół godziny-godziny dalej nie ma, to bez dyskusji do przychodni/szpitala, żeby sprawdzili tętno maluszka. Zazwyczaj okazuje się, że jest wszystko okay, ale to nie znaczy, że sprawę można ignorować, bo bardzo często mała ruchliwość dziecka jest pierwszym sygnałem, że coś jest nie tak.
 
dzieki za pomoc :) chcetnie bym zjadla cos slodkiego ale musze wybrac sie na wieksze zakupy bo pulka ze slodyczami wyczyszczona :p osatatnio zjadlam czekolade to szalal i skakal :D:D musze zakupic pozniej slodycze i sie zobaczy. biore sie za pranie i sprzatanie bo sporo tego :) moze do niedzieli skoncze :p
 
Dorotka gratuluję synka! :)

Marys zdrówka życzę!

Józefina witam :)

Strzyga to mam pytanko do Ciebie.. bo czasami przez cały dzień maluch potrafi co chwilę kopać, a np. od 2 dni jest spokojny i czuję go rzadziej.. rano kopnie z raz po południu da o sobie znać delikatnym kopnięciem i wieczorkiem coś tam czuję.. czy to ma mnie niepokoić? że czasami mocno go czuć a czasami muszę się wsłuchiwać w swoje ciało żeby go poczuć..

ja mam termin na 6 stycznia, jak wiecie to równie dobrze może być grudniowy dzidziuś.. ale ja i tak już serduchem będę zawsze styczniówką :)
 
czesc kochane,

pstatnio nie mam czasu na klikanie z Wami a prodakszyn postów rośnie fajnie fajnie :)
ja mam jutro polowę ciązy i cieszę się jak dziecko :) Czuje sie super juz nie moge doczekac sie maluszka :) codziennie myślę jak bedzie wygladalo :)

witam Józefina
Fazerkamm czasem ruchy dziecka zaleza od nastroju mamy. Ja jak jestem nerwowa to malenstwo szaleje. Jednak widzę ze rytmy kopania się normują
 
reklama
Do góry