reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam :)

Alka co do pogody u mnie :) to się tylko tak wydaje że jest ciepło w zimę :) owszem kiedyś ok 6 lat temu nawet nawet było.. ale z roku na rok jest coraz zimniej i naprawdę zimno daje w kość zresztą można zobaczyć u mnie na fb w albumie "śnieg" zdjęcia są z Grecji z zeszłego roku :) bo zobaczcie dziewuszki jak u mnie w lato jest po 50stopni w słońcu a w zimę potrafi spaść tem. do 5 to różnice uwierzcie mi odczujecie :)

a co do zgagi.. muszę powiedzieć że nigdy w życiu nie miałam :)

u mnie na obiadek dzisiaj placki ziemniaczane :-D mniaaaam
 
reklama
hej
bylam u dentystki. martwilam sie niepotrzebne na zapas bo wyszlo ze wszystko jest ok, i skonczylo sie na usunięciu osadu :)
przedwczoraj zrobilam te wyniki krwy i ta glukoze75g. siedzialam te 2h. nie bylo tez tak strasznie. dzis wyniki odebralam i jest wszystko ok.
zgage ja mam :( z Marcelkiem w ciazy mialal jakos tak ok 8 miesiaca dopiero i to jak sie po jedzeniu polozylam. a teraz jak ziem cos z mieska czy jakies bardziej tluste to zgaga mnie lapie i nie wazne czy siedze czy leze. ale biore Reni i pomaga.
 
Hejoooo :p
Boziu nadrobiłam Was :p masakra :p Ja dzisiaj na obiadek robię żurek i do tego podjadac bdziemy ziemniaczki z cebulka mniam:p

Mialam poukladane w glowie do kogo co mam napisac ale juz troche nie pamietam:p

Alka grtauluje kopniaków :) wiecej i silniej zycze ;)
Ania_ fajnie ze sie odezwalas :) Namawiaj Męza namawiaj!! a oceanica odzywala sie ostatnio chyba wtedy jak pisala, ze bedzie miala coreczke :) co do doni to nie wiem
liv buziaki dla córeczki :* spoznione ale szczere :p
bakalia nie wiem czy dobrze cos przeczytalam mialas imieniny ?:p cos pisalas o placuszku i imieninach, wiec jesli mialas to sto buziakow :)

Lece z moim pieskiem dada :p on tez do grzecznych nie nalezy, darty jest bardzo moj M. czasem wytrzymac nie moze :p ale nie zamienilabym mojego pupilka na zadnego innego :) dla mnie jest czlonkiem rodziny :)

edit: jednak nie poszlam z piesiem dada Tatus mnie wyreczyl :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny ale mialam czytania - już prawie skonczyłam nadrabiać... ale nie mam dziś weny na odpisywanie wam wszystkim z dwuch dni:)
pochorowałam sie... i goraczka daje sie troszke we znaki:/ale teraz lepiej sie czuje chyba apap zaczyna działać;) i zaraz bede zabierać sie za liste styczniówek bo gdzie nam sie obrazki "zgubiły";/
 
Witam dziewczynki, mam nadzieje, ze macie mily dzien!!!!!
Alka GRATULACJE kopniaczkow!!!!!!
Liv to ja tez spoznione urodzinowe buziaki dla Myszy!!!!
Asteria miejmy nadzieje, ze to niic powaznego Cie rozbiera......

Ja niestety mam problemy z netem, wiec bede rzadziej zagladac :(
 
reklama
Alka:) czy ominęło mnie coś o kopniaczkach?:D takich najprawdziwszych?:p mój uparciuch odezwał się wtedy co Wam pisałam i cisza...dziwne to, ale trudno:p widocznie taki tajemniczy lubi być:D

Asteria...kuruj się biedaku...ja sama przez to przechodziłam...;/ ale na szczęście już mogę wcinać lody (tak, wiem miałam stronić od słodkiego, ale nie mogłam się dziś w sklepie im oprzeć:D)
 
Do góry