reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

anielkaa a śledzie nie są przypadkiem z octem?? bo z tego co ja wiem i mnie informowano to powinnyśmy unikać octu i potraw które zawierają ocet...

a ja własnie racuchy robię :) mniammm
 
reklama
witajcie:)
Ja znow zarwana noc, o 1 w nocy dzidziak sie obudzil i obkopał mnie ale na tyle silnie ze nawet skopał Ł jak spał i sie obudzil też. tak wiec oboje sie nie wyspaliśmy, ja już 2 dzień z rzedu chodze na badania.. i dalej nie zrobilam... jutro 3 podejscie i ostatnie;/jak sie nie uda pujde na wizyte bez badań.

ch_aga: ja w to wierze, bo moja tesciowa dowiedziala sie o ciaży w koncu 5 mies. dodajmy ze po 3 poprzednich ciązach:)

Bakalia: witaj, super ze do nas dolaczylas

Ona : super ze poszulas kopniaki

Pola; calkiem fajna wycieczka, nie przyejmuj sie wakacjami... teraz i tak najwieksze tlumy:p
 
bakaalia witam w gronie styczniówek;-)

u mnie dzisiaj bardzo nudny dzień, przed chwilą się obudziłam, bo z nudów musiałam się zdrzemnąc...nie wiem już gdzie mam wejść i nie mam się do kogo odezwać bo mój D.wyjechał na 2 dni do pracy, ale dobrze, że jest BB i można porozmawiać z miłymi kobietkami ;-)
 
a co do tych pierożków, o których pisałyście to muszę Wam powiedzieć,że narobiłyście mi smaka...mmmm...zjadłabym sobie takie z kapustą i grzybami:-)
 
do mnie siostra na weekend przyjeżdża no i właśnie robi krokiety :) a teściowa zaraz zabierze się za pierogi właśnie bo też zamówione :) :)
(bo ja z moim małżonkiem z jednego miasta jesteśmy, oddalonego od Warszawy 360 km. O rany jak ja bym sobie tam pojechała. A nie mogę. Ciekawe kiedy będę mogła na moment się tam wybrać choć...eh)
 
reklama
Dziewczyny, może Wy macie/miałyście takie coś też.
Ból mniej więcej na wysokości pasa, po lewej stronie. tak jakby wyrostek ale z lewej ;) Nie wiem, może to jajnik, ale nie wiem czy nie za wysoko by był wtedy.
Takie kłucie jak kolka.
Wczoraj jadłam placki ziemniaczane więc może to jelita z nadmiaru tłuszczu...
 
Do góry