reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam Was wszystkie, także wypada mi termin na styczeń w moim przypadku na 19.01.12
Ciąża przebiega spokojnie, żadnych objawów typu wymioty itd, jedynie wczoraj męczyła mnie zgaga ale po kilku godzinach przeszło ;)
 
reklama
hej 1 ja zaczynam dzien tak samo hihi fb, bb, pudelek i wp :p. a tak wogole to cos mnie dopadlo pol nocy nie spalam, wstalam o 6 rano bo bylam glodna i juz nie spalam...wogole mam katar lamie mnie w kosciach zimno mi i ogolnie czuje sie jaks slaba....winna ta pogoda :( z lozka wychodze tylko po jedzenie i do kibelka.... moj maz ma 1 zmiane wiec trzeba sobie samemu radzic...
 
Dzień dobry w dość ponury dzień.

Smaka narobiłyscie tymi pierożkami, chyba trzeba będzie teściową poprosić, bo nie umiem:zawstydzona/y: Ale ona chętnie armię by wykarmiła, więc na pewno się ucieszy:-)

Alka, mnie też frank szwajcarski boli, kredyt już 200 zł miesięcznie droższy, eh

a mój Mati już od 5.10 śpiewał:-) ale on mi nie da przy komputerze usiąść, czekam aż zaśnie

Marciaa, udanych zakupów! Tak, miło jest wyjść do ludzi:-)

Ona, gratki!

Witaj bakalia!
 
GośkaRW jej :-( moja mamcia też zmarła na raka piersi... :-( paskudna choroba.. strasznie cierpiała.. ja też się jeszcze z tym nie pogodziłam.. tym bardziej że była mi bardzo bliska, a mój tato zmarł 12lat temu... ach...

malutkans to trzymam bardzo mocno kciuki za Twoja mamusie!! żeby wszystko było dobrze!! i by mogła cieszyć się wnukiem :) a jeżeli można wiedzieć długo już walczy z chorobą??
 
witam sie z wami:-)
u mnie dzis znowu chlodno hurra!:-)
glodna jak wilk jestem ale w lodowce dla mnie nic niema tragedia:-(
chyba dlatego bo mam smaka na orzeszki w czekoladzie mhhh i dlatego moze nic mi nie smakuje:-(
ale musze wytrzymac do poludnia az moj wroci z pracy:-)
eh dzisiaj mial miec wolne a tu d.pa telefon i on jedzie beznadzieja:-(
mam nadzieje ze wynagrodzi mi to:-)

witam cie bakalio:-)
Ona tylko pogratulowac:-)
marcia zycze udanych zakupow ja juz z moim K. wybieramy sie na zakupy z 3 miesiace i dojechac nie mozemy jakos:-( a musimy troche sie obkupic mi spodnie jeansy bo mam jedne ale juz cisna z deczka wiec nie chce ich ubierac mojemu buty i kurtke i moze dzisiaj tez nadejdzie ten dzien bo sie wczoraj tak umawialismy ale z moim to gorzej jak z baba hihi:-)

ja jak wlaczam kompa to pierwsze co bb, pozniej gmail i fb :-)

milych dzionkow zycze:-)
 
fazerkamm- dziekuje :) juz bedzie jakos 9 lat.... jedna operacja pozniej druga chemia, pozniej znowu jeszce jedna opreacja i do dzis odplukac jest dobrze :) musze powiedziec ze podziwiam wszytskie kobiety walczace z rakiem trzeba naparwde byc slina kobieta zeby to wszytsko zniesc, moja mama na dzien dzisiejszy potrafi sobie zazartowac z tego :) grunt to sie usmiechac i nie poddawac :) chociaz i byly bardzo ciezkie chwile...
 
Bakaalia, witaj!

Livastrid, dokładnie - biuro podróży... Plus jest taki, że na przykład teraz jestem wirtualnie na Bali przygotowując podróż poślubną :) Minus - już nie pamiętam kiedy miałam wakacje w lecie, jak człowiek :) A nawet jak już gdzieś się wybierzemy prywatnie poza sezonem, to i tak zawsze znajdzie się jakiś hotel do obejrzenia, jakiś kontrahent chętny na spotkanie etc. :)

Po wczorajszym sukcesie pierogowym aż chce się jeszcze! Dzisiaj zupa kalafiorowa z koperkiem i kukurydza gotowana.
 
Mazia, Fazerkam gratuluję pierwszych kopniaczków ;-)
Asteria ja już od kilkunastu dni budzę się nad ranem i nie mogę zasnąć. Jakoś robię to na siłę bo nie uśmiecha mi się wstawać przed 5 rano :sorry: A ten program o rodzących kobietach też czasem oglądam. Szok - jak można nie wiedzieć, że się jest w ciąży!! Jeszcze w życiu nie widziałam kobiety w ciąży bez brzuszka a już nie czuć ruchów dziecka - to wogóle masakra !!
Melisa ja nie bardzo mam chęć na przytulanka. Ostatnio było ponad tydzień temu :zawstydzona/y: Biedny ten mój chłop :rofl2:
Fazerkam mi tak śmierdzi cebula, najczęśniej mąż zacznie i zostawia połowę w lodówce. Podczas otwierania tej lodówki aż mi się niedobrze robi. I jak kiedyś uwielbiałąm wszystko co wiśniowe typu: jogurty, serki, dżemy; tak teraz wolę waniliowe :tak: I jakoś pomidory niespecjalne ale nigdy za nimi nie przepadałam.
Alka w DOZie już dawno mam kartę rabatową a teraz wzięłam dla mamy i maleństwa :tak:
Gośka ta "mała piękność" dopiero woła o pomstę do nieba. Nie wyobrażam sobie z małego dziecka robić laleczki. Dla mnie to jest krzywdzenie dziecka :no:
Ona gratulacje :-D
Bakalia witaj :-)
Uwielbiam pierogi ale jeszcze nigdy nie robiłam. Może czas spróbować ...
Pozdrawiam
 
reklama
bakaalia witaj u nas

ona gratuluje kopniaka

fazerkamm, malutka wspolczuje, moja mama wlasnie dzis uslyszala te sama diagnoze

Pola, calkiem fajna wycieczka;-) wakacjami sie nie przejmuj, kiedys to sobie odbijesz, moje jedyne wakacje jak dotad byly 6 lat temu podczas podrozy poslubej, gratuluje pierogow
 
Do góry