reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Dziewczyny, może Wy macie/miałyście takie coś też.
Ból mniej więcej na wysokości pasa, po lewej stronie. tak jakby wyrostek ale z lewej ;) Nie wiem, może to jajnik, ale nie wiem czy nie za wysoko by był wtedy.
Takie kłucie jak kolka.
Wczoraj jadłam placki ziemniaczane więc może to jelita z nadmiaru tłuszczu...

może być jajnik albo nerka...
 
reklama
Gośka czasami się nie denerwuj, u Ciebie może być całkiem inna przczyna. Jak ból nie będzie ustawał i będzie się powtarzał to najlepiej idź do lekarza.
 
Wiem, furagine mam bo kilka razy mi sie zdarzało miec problem z pecherzem. I mam na zapas furagine. Ale boje sie jej wziac. jak wszystkich leków :)
Ale chyba zaraz połę jedna jak ja znajde w tym bałaganie.
Czytam włąsnie ze to moga byc tez miesnie przy kregoslupie.
 
reklama
a ja czuję chyba ruchy synka, zdecydowanie nie jest to bulgotanie ale właśnie uczucie pukania od srodka, czasem to nawet tak śmiesznie smyra
Myślę, że to dzidziuś Cię zaczepia :tak: Mnie dziś tylko raz udało się poczuć maluszka; już bym chciała ciągle ...
Pozdrawiam
 
Do góry