reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Wyczytałam, że ten ból to może być rozciągająca się miednica. Poza tym - jak mówiłam Wam kiedyś - siedzę często skulona. Też piszą, że od takiego siedzenia może boleć, kłuć.

Jutro pójdę po nospę, jeśli mi nie przejdzie a we wtorek i tak idę do gina na usg..
 
ewelina powiedz mi skad taka pewność, że to na pewno synek od samego początku piszesz, że on - ja niby też miałam jakieś przeczucia, ale bałam się tak otwarcie mówić, że to na pewno on :)
 
jakos czułam że Synek, no i teraz po usg to już się upewniłam w 100 %. Zresztą mam kontakt do kilku osób które miały in vitro w tym roku w tej samej klinice i każda ma synka, smiejemy sie z tego, bo w zeszłym roku z kolei same dziewczynki były;-)
 
heheh widocznie w tym roku wykupili licencje tylko na chłopców :-D
ale jaja chyba masz rację!!!

bo ja właśnie wróciłam od lekarza :) i.... powiedział że widzi "ptaszka" pokazywał mojemu mężowi... a moja rekacja była mniej wiecej taka: "ważne żeby zdrowe było! synkowi też kiteczki będę mogła robić" ;-)

ps. tak szczerze mówiąc to liczyłam na dziewczynkę.. no ale wyszedł chłopiec.. pierwszy u mnie w rodzinie :-D
 
reklama
Do góry