reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Dziękuje za przywitanie! :D
U mnie dziś dość wietrznie i zimno, chodź z drugiej strony wole gdy jest chłodniej.
Pierożki sama bym zjadła, ale dziś kalafiorowa na obiad;)

Czy Was też budzi rano głód? Mój brzuch dziś pobił rekord o 4rano się przebudziłam żeby zjeść cokolwiek, później poszłam dalej spać. Ale codziennie punkt 8 bądź 9 budzę się z wielkim głodem!! I tak od samego początku ciąży ;>
 
reklama
witam ponownie ;)
bakaalia- witaj nowa mamusiu styczniowa
ona_ona- gratuluje kopniaczkow:-)
Melisa- co dosexu w ciazy to u mnie w normie ;) Z poczatku tylko nie mialam ochoty, bo sie bardzo balam ( jestem po 2 poronieniach w ostatnich dwoch latach)
A ja juz zrobilam rundke na rowerku do sklepu z uzywanymi ciuszkami i zakupilam 2 body i 2 pajacyki dla maluszka ;) Nie moglam sie powstrzymac.
Bylam tez w polskim sklepie bo mnie naszlo na zurek z biala kielbasa, mniam! I oczywiscie obok sledzi marynowanych nie przeszlam obojetnie :rofl2:
 
ja tez sie tak budze, czasami mysle ze mam zoladek bez dna....czasami jak sie budze to z takim glodem ze jest mi az zle...ciagle cos miele a przytylam tylko 2 kilo ...
 
Witaj bakaalia , mnie tez budzi glod i musze szybko wypic jogurt :)
Marcia w h&m sa dla nas super spodnie dlugie z cienszego jeansu z gumkami na dole nogawek!!!!!

Pierogi ruskie juz zamowilam u tesciowej ;) a u mnie dzisiaj makaron z malzami w sosie z tysiaca wysp, mniam :)
 
hej
u nas dzis slonecznie i pieknie.
mnie glod nie budzi, ale przyznaje sie bez bicia ze sniadanie zjadam od razu jak wstane, ale to o ktorej wstaje jest calkowcie zalezne od mego synka.
a ja dzien zaczynam od wszystkiego tylko nie od kompa. na komputer mam czas dopiero po poludniu gdy synka na drzeme poloze, a tak to robimy wszystko na raz :) sprzatamy, gotujemy, zakupy, plac zabaw, karmienie itp. komp nie mail szans juz sie zmiescic :)
Witam Was wszystkie, także wypada mi termin na styczeń w moim przypadku na 19.01.12
witam :) rozgosc sie na forum.
a u mnie dzisiaj makaron z malzami w sosie z tysiaca wysp, mniam :)
o nie ja bym nie zjadla. mam nieuzasadniony niesmak do malzy.
 
Poza tym małż nam raczej nie wolno.....

Ch_aga - ja nie mówię, że to popieram, te małe piękności. Ja to czasem oglądam tylko po to, żeby sobie pokręcić głową, jak ten karj amerykański jest głupi (nie obrazając nikogo). Jacyś inni ludzie tam mieszkają.

Pola - ja też z działu turystyki. Ale ja uciekłam i siedze na L4. Tzn to bardziej skomplikowana sprawa, bo się najpierw zwolniłam całkowicie a potem sie okazało ze jestem w ciąży. No nieważne. Ale mam L4 i nie siedze za biurkiem.
 
Ostatnia edycja:
witam mamusi i mnie nadal kopniaczkow brak albo tak tluszczem zaroslam ze nic nie czuje a tak bardzo bym chciala... co do sexa to u nas zakaz przez co ciagle klotnie...:( tragedia, a nie jestem w temacie o jakich filmach piszecie ze kobiety nie wiadza ze w ciazy sa? nie spotkalam sie z czyms takim aczkolwiek sasiadka miala miesiaczke do 5 miesiaca ale cos jak podkusilo na wizyte u lekarza i dowiedziala sie o ciazy .. tez nie ciekawie. bakalio ale masz apetyczny nick :p pati ja jeszcze ani razu w swoim zyciu nie jadlam zadnych takich "dziwactw" chyba bym sie nie pzremogla .. mieszkalam troche we francji przygotowywalam zabki ale nigdy ich nie smakowalam :D a na dworze prawie jesien straszne mamy lato, ciekawe jaka zima nas czeka:/ pozdrawiam i ide bo maly terorysta daje znak ze juz nie spi :)
 
Witajcie! Dziś pobudka była przed 6, bo głód mi dokuczał niesamowity...a teraz chodzę śpiąca:) Słuchajcie boli mnie jak chodzę...ani to brzuch, ani po bokach, nie wiem jak wam wytłumaczyć....oooo juz wiem, jakbym się najeździła cały dzień na rowerze i od siodełka by bolało. To takie coś mam:( Denerwujące i nie wiem czemu to tak jest, może któraś z was też takie uczucie miała??
 
Witam i dziasiaj :-)
Witam nowa Mamusie styczniowa :-)
Wlasnie jestem u Rodzicow i zwazylam sie - 51,4kg (czyli 5,4kg do przodu), to chyba sporo :-) Ale niech ma Maluszek duzo miejsca, bedzie sie cieszyl. Musze sie jeszcze w pasie zmierzyc, to dam znac.
Pogoda w kratke, wlasnie pada, a mialysmy isc z Mama na PATYKI (dla niewtajemniczonych - nordic walking) :-)
Pozdrawiam cieplutko
 
reklama
Do góry