reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Anastazzja jak po usg pisz nam tu szybko bo my czekamy na dobre wiesci
xx_sorki.gif
 
reklama
Odnośnie libido, to w pierwszej ciąży miałam olbrzymią ochotę na serduszkowanie :) Się mężuś cieszył... :p
A teraz też mnie zaczyna "nosić" =D
Mdłości na razie nie duże, ale w pierwszej ciąży mnie męczyło do trzeciego miecha strasznie... Rano rzygałam jak kot xp
Mam nadzieję, że teraz mnie to ominie...
Ja również staram się nie podnosić Tomka, bo to 14kg żywej wagi... Ale on jest taki mamusinowy cycuś, że najchętniej by się nie odklejał ode mnie...
Powodzenia dla wszystkich stycznióweczek...
 
Witam serdecznie wszystkie styczniowe 2012 :)
Dołączam do was. Ja mam termin na 11.01.2012 :) wg daty ostatniej @ a wg. usg jest to 5t5d :) czyli mała tygodniowa rozbieżność ale ponoć tak może być

Pozdrawiam serdecznie !
 
Cześć Kobietki :) Wczoraj dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Termin na styczeń :) Dokładnie na 16.01.2012 :)

Dorotka - w pierwszej ciąży miałam rozbieżność 16 dni, także bardziej trzeba wierzyć terminom z ostatniej@.
 
według moich obliczeń termin bym miala na 28stycznia ale kto wie jak ro bedzie na usg? Moze trzeba sie bedzie na lutowe dzieciaczki przeniesc :)
 
reklama
Libido mega ;-) Ale ciężko czas znaleźć, no i fajnie by było też się dobrze czuć ;-)

Za mnie też test sprawdził mój K., bo ja się spieszyłam do pracy. Ale to był drugi teścik (pierwszy wyszedł bardzo blado i K. nie wierzył :-D), więc już mniej zaskoczenia, więcej radości.

Mdłości mam coraz gorsze... Na razie jeszcze bez wymiotów, ale nie wiem jak długo wytrzymam... :-(

Anastazzja: trzymam bardzo mocno kciuki!

Natalunia, Patusia, Dorotka: witajcie i wszystkiego dobrego! :-)
 
Do góry