reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Kiki_ wg moich obliczen tez 28styczen;D

Panciana Ja slub ustalalam w zeszlym roku w lipcu wiec wplywu na to nie mam ze pojde z brzuszkiem jak cos;)

Jutro ide zrobic drugie badanie hcg - zobaczymy jak przyrasta. A do gina pojde albo w przyszlym albo w jeszcze nastepnym tyg zeby juz cos bylo widac bo wczesniej nie ma sensu. Ale boje sie niesamowicie kurcze;/ Jesli ktoras z was przezyla juz poronienie albo tak jak ja ciaze zasniadowa ( a to raczej malo prawdopodobne bo to zdarza sie raz na ok 1000 przypadkow;/) to wie o czym mowie... Nawet narazie nikomu nie mowie o ciazy - wiem tylko ja, moj Ł i moja przyjaciolka. Jak sie okaze, ze jest ok to dopiero sie moze komus pochwale.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasienkagd: tak myślałam :-) Na pewno piękny brzuszek Ci urośnie, więc tym ładniej będziesz na ślubie wyglądać :-)

Ja może zbyt optymistycznie podchodzę do tej ciąży i że wszystko będzie ok, ale mam nadzieję, że to tylko pomoże Maleństwu się zdrowo rozwijać
 
Kasienkagd ja też będe chwalił się dopiero po usg, ja najbardziej boję się pustego pęcherzyka, bo to niestety często się zdarza, ale wtedy beta chyba nie jest wysokai chyba plamienia są. musi być dobrze, wyobrażam sobie często jak za rok będe z dzidzia chodziła na spacerki, a ona bedzie pieknie spała w wózeczku
i daj znać jak betka przyrosła, co ile powtarzasz? ja pierwszą zrobiłam trochę za wcześnie i się stresowałam, bo stosunkowo mało przyrosła, ale w mojej klinice wytłumaczono mi, że beta dopiero od pewnego dnia tak proporcjonalnie przyrasta
 
Ostatnia edycja:
Kasienkagd: to super z brzuszkiem do slubu... sami sie nad tym zastanawialismy ale jednak doszlismy do tego ze poczekamy:) Z tego co widze to my sąsiadki:)
Joaśka:
no wlasnie tez tak mialam jak z Wojtaszkiem w ciazy byłam... dla tego taka zdziwiona jestem teraz...
Panciona: trzeba optymistycznie podchodzic do wszystkiego:)
 
hej

Anastazzja co tam? Pisz jak wrocisz wieczorkiem:tak:

ewelina Ty w ogole nie mysl o pustym pecherzyku!!

Dorotka, natalunia, patusia witajcie szczesliwe mamusie:-D

Panciona
mamy ten sam termin;-)

jestem zmeczona, ale szczesliwa:tak: ciesze sie, ze serduszko juz ladnie bilo. W ogole czuje sie tak jakby mi ciaza zabrala 90% moich szarych komorek, w ogole wszystko robie po najnizszej linii:-D

widzialyscie juz sa lutowki:-p

milego dnia
 
Jaki pusty pęcherzyk? optymizmu trochę :) Nie można tak myśleć!

U mnie libido nigdy nie było słabe ;P ale teraz jest mega mega ;)

Widziałam piękne panny młode z pokaźnymi brzuszkami. Mało tego, ich suknie jeszcze je podkreślały :)
 
Wczoraj albo przedwczoraj byl artukul na onecie o kobietach bioracych slub w ciazy... i wlasnie pisano ze teraz podkresla sie brzuszki bo ciaza w bialej sukience nie jest juz tematem tabu.:)
 
reklama
ja w trakcie moich długich starań poznałam przez stowarzyszenie na rzecz leczenia niepłodności wiele kobiet, które po latach doczekały się pozytywnej bety, potem czasem działy się tragedie,(jedna z kobiet np. po 16 latach, po 5 in vitro zaszła w ciąże i przez błąd lekarki dzisiuś urodził się martwy w 23 tyg) stąd mój taki lekki strach, ale robię sobie wizualizacje jak to fajnie będzie z dużym brzuszkiem, a potem z dzieciątkiem i wierzę, że musi być dobrze. !!!
 
Do góry