reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Asteria co do libido to w ksiazce "w oczekiwaniu na dziecko" jest napisane, ze skacze w gore. Z wlasnego doswiadczenia Ci nie powiem, bo ja mam zawsze wysokie, chec na mialam nawet zaraz po porodzie. Wpisze sie na liste po jutrzejszej wizycie;-)

karmelowa
, robilam na drutach groszka i buciki, po przyjsciu z pracy zobaczyl tenze prezent z testem. Test powtarzal 3 dni pozniej sam maz, bo mu dalam siku. Ale mial zabawe, mowie, Ci:-D Oczywiscie cieszyl sie, bo we dwojke chcielismy kolejne.

panna.nikt wyslij informacje na priv do Asterii
 
Livastrid: ja w pierwszej ciazy libido mialam zerowe dla tego teraz się dziwie:)

Panna.nikt dala sobie rade:D

Tak myslałam dziewczyny czekaja na uslyszenie serduszka:-)
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny!:D po raz drugi proszę trzymać za mnie ładnie kciuki!! odezwę się pewnie dopiero pod sam wieczór..bo mam zajęcia od rana do nocy (z małą przerwą na usg:p)
 
dopiero koło 19-20 będę w domu, ale niezależnie od wyniku dam jak najszybciej znać:) tylko jeśli to nie fasolka to smutno mi będzie się z Wami rozstawać...:(
 
reklama
A moja fasolka jest mniejsza niz myslalam ;) Bylam na usg dzisiaj zobaczyc czy serduszko bije i z om bylby juz 8 tydzien a po usg wyszlo 6 tydzien 2 dzien. Fajne te usg wszystko widac az ciezko uwierzyc ze mamy w sobie takie skarby ;)
 
Do góry