reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Marcepanku!! 3maj się dzielnie! dla drugiego dzidziusia!!:*

a wszystkim nowym mamom gratuluję:D dzisiaj jakiś wysyp jest:D
 
reklama
Witam nowe mamy- faktycznie już nas dużo tu :-) A w ogóle lutowe mamy chyba powinny się też niedługo pojawiać ;-)

Kasienkadg: witam, trzymam kciuki i nie myśl źle, bo będzie co będzie, ma być dobrze, a złe myślenie tylko pogarsza. A widzę, że jak wszystko dobrze pójdzie, to z brzuszkiem będziesz do ślubu szła? :-) My zrobiliśmy wszystko, żeby jeszcze przed wywaleniem brzucha wziąć ślub, bo boję się dobierania kiecki i czy tyle wytrzymam z dużym brzuchem ;-)

Mnie się wydaje, że będzie dziewczynka. Tak z resztą z obliczeń wobec owulacji wychodzić powinno. Zazwyczaj mówię do niej już nawet po imieniu, ale jeśli będzie chłopiec, to też będzie super! :-)

I zaczynam porządnie się diagnozować, co miałam zrobić jeszcze przed ciążą (mnóstwo dolegliwości mnie męczy :-() Wreszcie mam motywację, żeby o siebie porządnie zadbać! Już mam umówioną wizytę u dermatologa, od którego mam nadzieję m.in. dostać skierowanie na badania na boreliozę, spróbuję też hormon tarczycy zmierzyć...
 
a wiec jest nas coraz wiecej :) Witajcie dziewczyny ! Ja w czwartek przyszły 2.06.2011r. ide do gin aby potwierdzic ciąze. Dzisiaj jeszcze robiłam test wyszły dwie grubasne krechy :) Moja fasolinka coraz silniejsza :-) Czego sie najbardziej boje? mdłości!!!!:szok: Moja mama pocieszyła mnie ze ona przy obu ciązy nie miala i ja tez nie powinnam miec, ale czy to faktycznie tak działa? Poniewaz pracuje w Laboratorium Biologicznym z uwagi na szkodliwy dla ciąży charakter pracy od przyszłego tygodnia na L4 i az do konca tak. Zawsze lubiłam aktywny tryb zycia troche sie martwie czy teraz sie nie zanudze...
 
Dziewczyny
w ktorym tygodniu ciazy kiczac od OM widzalysice na USG raczki nozki i slyszalyscie bicie serca?
Czy jest jakas Mama ktora nie miala zadnych mdlosci i wymiotow...
Ja to wszystko widziałam i słyszałam na USG w 9tym tygodniu. Mdłości miałam, ale nie wymiotowałam. No i te mdłości nie trwały jakoś strasznie długo.

Witam wszystkie nowe styczniówki :-)
 
No przyszłe wszystkie mamy zapraszam do zapisania sie do listy mam :)

Kiki
: ja sie zapisalam na aqua aerobik zeby znalesc sobie zajecie na L4:-)

Panciana: ja tez zaczelam robic teraz wszystkie badania;-) bo jakos wczesniej nie bylo czasu.

dziewczyny mam do was takie malo dyskeretne pytanie... czytalam na wiekszosci portali ze kobieta w ciązy spada libido - mnie natomist chyba sie podnioslo i to o wiele bardziej... :-):-)
 
Tak czytam tutaj i większość z Was ma jakieś objawy ciąży a u mnie nic...zero..nul
Nawet spóźniającym okresem się nie przejęłam bo nie raz to się zdarzało, jedynie jakieś takie wewnętrzne przeczucie <tak jak i w poprzedniej ciąży> mi podpowiadało że może warto by było test zrobić;).Następna wizyta 9.06 wtedy USG a do tego dnia musze badania porobić.
I mam jeszcze pytanko jak powiedziałyście mężom o ciąży?
Jak zareagowali?
 
reklama
Jeśli chodzi o libido, to w pierwszej ciąży było pod sufitem, taaakie wielkie :). Teraz może by i wzrosło, ale nie wiem bo albo mnie mdli albo śpię, a mąż mnie wkurza, najbardziej go kocham, jak go nie widzę :)
A zareagował jak to facet, ucieszył się bardzo, ale równie bardzo starał się to ukryć... :)
Zamajaczył tylko coś przed snem, że jeśli "urodzę mu syna" (starej daty jest piernik jeden), to mogę go prosić o cokolwiek zechcę, a spelni każde moje życzenie.
Pomyślałam sobie tylko, że jak mi się uda mieć drugą córkę to sama sobie wszystkie marzenia spełnię :))) a i mojej Juliannie przy okazji, bo marzy o siostrze.
Ania.
 
Do góry