reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Panciona:) to widzę, że też długi staż macie:) ja myślę, że P. nigdy nie dojrzeje:p taki typ:) ale co tam:) no i faktycznie teraz macie urwanie głowy:D hehe....ale lekko zazdroszczę:p chociaż nie remontu:p nienawidzę ich...a czeka mnie w to lato przerabianie jednej kuchni na pokój do wynajmu (bo ja mam gigantyczne mieszkanie, które wynajmuję moim współlokatorom)...i odkładam to jak mogę:p
 
hej

malami trzymaj sie cieplo:blink:

co do noszenia pociechy, poki co nosze, gdy trzeba. Jak maz wraca z pracy to on nosi. Poki co corcia wazy 8 kg. Nie wiem, jak to potem rozwiaze.

w poprzedniej ciazy nie spieszylo mi sie do lekarza i usg robilam w 8 tygodniu. Bylo widac dobrze wszystko malej i pikajace serduszko rowniez

wstalam dzis o 11 i i tak nic mi sie nie chce
 
hej
Myslalas nad plcia? Chcialabym uslyszec, ze mojej fasoli juz pika serduszko tak jak Twojej:tak:Tym bardziej, ze staram sie zawsze innych podtrzymywac na duchu a sama ze strachu prawie robie pod siebie;-)
a myślisz ze ja nie robię pod siebie? boje sie i to bardzo....
a jesli chodzi o płeć to ja od samego początku mam jakieś takie wrażenie ze to dziewczynka. takie nieracjonalne tak ze jak mowie o ciąży to mowie ze tam "ona" sobie siedzi :) ale mi jest wszystko jedno. ja się model tylko o zdrowe dziecko.

A właśnie, dziewczyny w drugiej ciąży, jak sobie radzicie z podnoszeniem starszych pociech? Bo za bardzo wyjścia nie ma, a w pierwszej ciąży to bardziej na siebie uważałam.
no właśnie. co prawda moj Marcel jest już dość mocno samodzielny ale czasem podnieść gdzieś go po coś tam muszę. i podnoszę te 15kg. ale staram sie jak najmniej i bardziej nosić go jak cos na boku by ciężar na nogę poszedł.

Jak tu jeszcze wyżyc tyle czasu w stresie czy na pewno jest ok ? i czy bedzie zdrowe itd ;) umiecie jakos odsuwac zle mysli? Macie na to jakies patenty?
nie. patentu żadnego. po prostu nie myslec.
W kolejnej ciązy jest chyba łatwiej jakoś wszystko ogarnąć!
nie wiem. chyba lawej pod tym względem ze zna sie już ta pielęgnację opiekę niemowlaczka. wie sie mniej więcej co na nas czeka. ale zostają nam starszaki :) które trzeba teraz tez ogarnąć.

Ach, i mam sie w ciągu kolejnych 10 dni do wizyty zastanowić nad testem pappa.
i ja mam sie zastanowić. i nie wiem. w pierwszej ciąży robiłam test potrójny bo to nie w pl było. a teraz sie zastanawiam.

Dziewczyny
w ktorym tygodniu ciazy kiczac od OM widzalysice na USG raczki nozki i slyszalyscie bicie serca?
Czy jest jakas Mama ktora nie miala zadnych mdlosci i wymiotow...
ja nie wymiotuje a mdłości zdążają mi sie bardzo rzadko. w pierwszej ciąży tez nie wymiotowałam dopiero po 10tc po jakiś silnych zapachach.

co do USG od OM to ciężko powiedzieć bo nie wiadomo kiedy zapłodnienie było. ale serduszko dobrze słyszalne będzie już na pewno w 7 tc ( w pierwszej ciąży w 6tc3d słyszałam, druga ciąża 5tc3d widziałam serduszko nie było słychać dźwięku) a raczki i nóżki to tez zależy jak dziecko sie ułoży jakie usg itp ale u mnie w 8tc było widać.
.........................
Marcepanek zobaczyłam opis w miejscu twych suwaczków. strasznie mi przykro.......
 
Ostatnia edycja:
Witajcie ja od 2 dni koszmar przechodze mdlosci takie ze z lozka nie wychodze... jak dobrze ze mam tesciowa... to mi sie wojtaszkiem zajmie... ja wczoraj tylko wyszłam do lekarza z małym... a tak to łóżko to moj najwiekszy przyjaciel...

karmelowa i magdalena0713 witaj:-)

Malami: przykro mi... ale bedzie dobrze;)

Marcepanek
- wczoraj jeszcze o tobie i twoich dzieciaczkach romawiałam z moim Ł. eh. przykro mi... bądz dobrej mysli :-)
 
Ostatnia edycja:
witam!
wczoraj robilam test i zobaczylam piekne dwie kreseczki;) dzis robilam hcg z krwi i norma na 3tydz po zaplodnieniu;) strasznie sie boje wiecie,bo rok temu mialam ciaze zasniadowa;( i teraz sie martwie czy bedzie wszystko ok... niedawno bylam u gina na kontroli - jeszcze przed terminem @ jak nie wiedzialam nic o ciazy jeszcze (chociaz troche przypuszczalam) - i on nic jeszcze nie widzial ,ale to chyba bylo jeszcze za wczesnie zeby cos zobaczyc. W czwartek ide powtorzyc hcg i zobaczymy czy dobrze przyrasta...Mam stracha jak nie wiem bo drugi raz bym tego samego chyba nie przezyla;/
Pozdrawiam;)
 
reklama
marys ja ostatnio obstawialam chlopca, no i wyszla mi dziewczynka, teraz w sumie mi obojetne, choc synusia tez bym chciala;-) wlasnie, wazne, by zdrowe bylo

witam nowe, szczesliwe styczniowki

marcpanek
, trzymaj sie kochana:-(
 
Do góry