reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

czesc dziwczyny,
Wróciłam, ale nie wiem czy uda mi sie przeczytać tyle zaległości :), widzę że w sumie jest tu ok.
Jestem po planowanej wizycie u ginki. W piątek na usg (robionego w strachu) młode miało 8 mm, dzisiaj 13mm, tętno 152/min, zatem chyba można uznać że sie rozwija :). Lekarka wbrew moim lękom, założyła mi dzisiaj kartę ciąży, obraz ciąży odpowiada obliczeniom wg dni cyklu (a to inaczej niz ostatnie dwa razy).
Własciwie to pozostaje się cieszyć, tylko jakoś może nieśmiało... :)

Ach, i mam sie w ciągu kolejnych 10 dni do wizyty zastanowić nad testem pappa.

Pozdrawiam Was cieplutko.
Ania.
 
reklama
A ja się tak cieszyłam, że nie mam żadnych uciążliwych objawów i mnie pewnie z tej radości dopadło. Od czwartku jem jak szalona, bo jak nie mam nic w ustach dłużej niż pół godziny to mi niedobrze :( No i tyję niestety :(
A zmieniając temat, to "nie wyrabiam z wami", więc będę regularnie do tyłu i w takim tempie tego forum nie dają rady nadrabiać zaległości w czytaniu. Na kompa zaglądam raz na jakiś czas.
Pozdrawiam wszystkie mamuśki :)

Je też własnie ciągle jem, bo jak co 2,3 godz. nie zjem to masakra. Na wadze jeszcze nie widać, ale to kwestia czasu.:-(
A mój mały waży 10,5 kilo i też staram się bardzo za duzo go nie nosić, ale nie zawsze się da...

KiniaDanio, dzisiaj się właśnie zastanawiłam co u Ciebie, super, ze dobrze.
 
Kurde a ja co chwile sprawdzam czy na pewno cycki wieksze i czy troszke mnie mdli tzn ze wszystko ok ;)
Jak tu jeszcze wyżyc tyle czasu w stresie czy na pewno jest ok ? i czy bedzie zdrowe itd ;) umiecie jakos odsuwac zle mysli? Macie na to jakies patenty?


obaw nie da się odrzucić, ja mam od początku, najpierw ile wyhoduję pg, później ile się zapłodni, ile przetrwa, póxniej czekanie na betę, czy ładnie przyrasta a teraz modlę się, zeby bylo serduszko
 
Witam. Dziękuję Wam serdecznie za miłe słowa. Za Waszą namową poszłam dziś do gina. Tak jak myślałam dzieciaczków już nie ma. Na szczęście mój organizm sam się oczyszcza i zabieg nie jest konieczny. po prostu jak to mój gin dziś powiedział " ciąże się mnie nie trzymają":-(
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wsparcie.
 
malami: tulę mocno i pocieszająco... I nie zniechęcaj się, bo nie ma co słuchać, że coś się trzyma czy nie. Po prostu nie tym razem.

panna.nikt: to świetne wieści i jest z się z czego cieszyć, nawet więcej niż nieśmiało :-)

Anastazzja: my jesteśmy razem od 3 lat, więc od 2,5 mieszkamy razem. Zdążyliśmy conieco razem wypracować, a teraz trzeba będzie jeszcze więcej i jeszcze szybciej ;-) Ale od początku K. się bardzo stara, więc jestem jak najlepszej myśli. Tylko trochę stres go zżera (zmieniał pracę przed chwilą, mamy remont, będziemy brać ślub i czekamy na Maluszka- czyste szaleństwo :-D)
Twój pewnie też bardzo szybko dorośnie, jeśli się okaże, że nosisz Fasoleczkę w brzuchu ;-)
 
malami, przykro mi. Nie trać nadziei i próbuj dalej, bo warto :) mimo wszystko.

A na chłopa to nie ma recepty, wszystkie zbyt skomplikowane :)) Mój mąż, stary i głupi, zakodował sobie, że musi mamuta w tej sytuacji upolować... więc pracuje, pracuje i pracuje, i weź bądź mądry kurczę, tak źle i tak niedobrze.

Ania.
 
Dziewczyny
w ktorym tygodniu ciazy kiczac od OM widzalysice na USG raczki nozki i slyszalyscie bicie serca?
Czy jest jakas Mama ktora nie miala zadnych mdlosci i wymiotow...
 
Ja teraz mojej niuni (waży niecałe 10kg) dużo tłumacze, że mama ma dzidzie w brzuszku. Wydaje mi się, że rozumie chociaż na dźwięk słowa "dzidzia" rozgląda się na boki w poszukiwaniu:-)
Są dni, że bardzo dużo ją nosze na rękach (zazwyczaj jak rano z psem idziemy, a kawełek musimy dojść, żeby mógł się załatwić, a tam autka jeżdżą) jak się już zmęczę albo zaczyna mnie boleć brzuch, to jej tłumacze i stawiam na girki :-) Czasem wklei się z płaczem w nogi ale zaraz zainteresuje się czymś innym i już tam biegnie :-)

A mnie mdłości już przeszły:-D Pojawiają się od czasu do czasu:-) Za to paznokcie stwardniały strasznie:-D I dobrze:-) Bo moje miękkie i łamliwe.

Lece się szykować :-)

Miłego dnia Mamusiom życzymy:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny
w ktorym tygodniu ciazy kiczac od OM widzalysice na USG raczki nozki i slyszalyscie bicie serca?
Czy jest jakas Mama ktora nie miala zadnych mdlosci i wymiotow...

ja nie mam ale wszystko przede mną, tak jak czytam w różnych poradnikach to na poważnie pojawiaj, się w 8 tyg
 
Do góry