reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Hej,witam mamusie i maleństwa w brzuszkach:-).Ja tylko na chwilkę, bo korzystam z internetu u rodziców.U mnie od piątku jakaś awaria i net będzie może jutro-hmmm,oby.Pewnie nie dam rady Was nadrobić.Spokojnej niedzieli.
 
reklama
venus doskonale zdaje sobie z tego sprawę, też obawiam się, że młody może mnie zaskoczyć;-) ale myślę, że w tym tygodniu to zrobię już;-)

 
Ja w tym tygodniu mam zamiar tyle załatwić, że sama nie wiem od czego zacząć! podobno w ciąży można sobie odpocząć, a ja wciąż jak tylko mogę to coś robię-od remontu w domu do spraw urzędowych, itp, itd.
Ewelina ludzie są bezwzględni:no:
Ja oglądam własnie na polsacie jak ludzie biją rekordy ;-)
 
Ewelina ja dlatego nie oglądam, bo będę płakać i się dołować. Za to online obejrzałam "Dziecko szczęścia" ( może ktoś pamięta ten stary film ) i wzruszałam się jak bobaska widziałam, szkoda mi go było.
Venus ja mam podobnie, w ciąży ciągle coś robię, moja mama mi zwróciła uwagę, że co nie dzwoni to ja akurat sprzątam "ile można sprzątać":-) Albo biegam po sklepach. Moja sąsiadka jest w drugiej ciąży i trochę śmiać mi się chce, bo to dopiero 4 miesiąc, a ona uważa, że swojemu dziecku 3 letniemu nie ma siły obiadu przygotować. Ostatnio mąż jej dał popalić, bo mały głodny siedział, aż do przyjścia jego z pracy popołudniu. Porażka, ona nie ma sił, a ja się dziwie, że mam tyle sił i muszę je mieć;-)
Po obiadku poszłam do sklepu i kupiłam gorącą czekoladę i biała do zagryzania, ehh za dużo słodyczy, aż mi feee;-)
 
ja ostatnio ogladam wciaz "nie wiedzialam, ze jestem w ciazy" na TLC. Raz tez ogladalam porodowke na tym samym kanale, wylam jak bóbr. W ogole to wrocilam wlasnie ze spacerku z kolezanka z pracy. Kolezanka 3 miesiace temu urodzila corunie i dzisiaj moglam malenka zobaczyc. CUDO!! Sama słodycz, nic dodac nic ujac! Patrzylam tak sobie na nia jak spala w tym woziu i nie moglam sobie wyobrazic, ze niedlugo sama bede miec takie slicznosci w domu. SZOK! :) Juz sie nie moge doczekac mojego malego Bączusia :*:*:* bede go cmokac i przytulac ahhhh :)
 
Justyś Ty też ostatnio zajadasz się słodyczami? Ja wczesniej nie jadłam dużo słodkiego, a ostatnio nawet w nocy podgryzam. Idę zrobić sobie gorącą czekoladę, przez Ciebie wszystko;-)
Sarat ja też nie mogę uwierzyć że będę mamusią!!
 
Hej Dziewczyny :)

My do listy oglądanych seriali dodajemy Sons of Anarchy. Mamy do nadrobienia cztery sezony w sumie.

W pierwszym odcinku jednemu z bohaterów rodzi się synek. W 30 tc, matka ćpunka, dziecko po tacie genetyczna wada serca, po ćpającej całą ciążę mamusi brak połowy żołądka. Oglądałam ze zeszklonymi oczami, P. się ze mnie śmiał, że zaraz się poryczę. A ja bym tą ... gołymi rękami zabiła.

A teraz koniec leniuchowania. Idę ogarnąć pokój do końca i zrobić jakąś herbatkę. Gorzką. Przesadzam ostatnio ze słodyczami.
 
reklama
Strzyga:) dobrze, że to tylko serial:) ale powiem Ci, że ja każdą nie dbającą o siebie mamę bym zabiła...;/;/

Sarat...ja też kiedyś oglądałam I didnt knew I was pregnant...niektóre przypadki to masakra jakaś...

Justyś;) ja podobnie jak Ty;D mam jakąś manię sprzątania chociaż mi się nie chce;D ale nie mogę patrzeć na brud, bo mnie irytuje jak jasna cholera:D:D
 
Do góry