reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Vileyka cudny tort ! i czy ja wiem czy on taki normalny:-p zwykły to chyba ja bym była w stanie zrobić, a ten jest wręcz niezwykły;-)

W końcu ogarnęłam dom i mam cały wieczór dla siebie;-) zmęczona jestem już.
Zazdroszczę tym co nie mają bólów brzucha, stawiania się brzucha, ehh.:-p

 
reklama
Vileyka Ty to masz talent:) torcik super :)

Justyś21
dobra robota:) udanego odpoczynku życzę:)

Alka miłego powrotu do domu :)

my po zakupach w tesco; wymieniłam sobie opony w moim opelku na zimówki bo dzisiaj o 6 rano było u nas -1 :(

no i pooglądałam co tam można młodemu kupić bo za miesiąc mikołaj potem gwiazdka a 2 stycznia ma 6 urodzinki :) ae tych okazji szkoda ze te zabawki tak strasznie drogie... szczególnie jego ukochane klocki lego...

zmykam teraz poprasować :-)
 
Fazerka:) ugotuj w nim wodę;) pod wpływem gorąco zacznie się wszystko rozpuszczać;):)

ja zrobiłam tort, umyłam włosy:p zaraz zacznę się malować i na 18 do teściów na obiadokolację:)
 
Zobacz załącznik 407130

Nasz dzisiejszy obiadek. (przy okazji stwierdzam, że potrzebuję aparatu, zdjęcia z telefonu mają straszną jakość)

Nażarliśmy się jak prosięta, teraz ledwo jesteśmy w stanie się turlać... Ehhh... Jak dobrze, że już nigdzie dzisiaj nie muszę wychodzić :)

Fazerkam - i jak krówki? :)

Vileyka - magiczny tort :) ja bym nie miała cierpliwości, żeby aż tak ozdobić...
 
Strzyga krówki przepyszne :-) tylko teraz mam wyrzuty sumienia że zjadłam słodkie.. bo wyniki z krzywej cukrowej dopiero w poniedziałek.. ale po prostu musiałam coś zjeść.. dzisiaj aż płakałam tak mi się chciało słodkość... ja to chyba uzależniona od słodkiego jestem :-p bo miałam głód jak kiedyś przy braku papierosa :p
 
a my już po kolacji..jeny dziewczyny, ale się objadłam:D wszystko było pyszne, ale w takich ilościach, że ojeny...brzuch mam tak napięty, że szok:D:D
 
reklama
Ja też się objadłam, wręcz obżarłam :-p macie tak czasem że się najadacie aż się Wam później nie dobrze robi ? hi hi ja mam czasem takie fazy że jak się nie ożrę to nie żyję :-D (uwielbiam być w ciąży :-D:-p )

aaa...Vilejka - tort mistrzostwo świata, zdolniacha z Ciebie :-)
 
Do góry