reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
nie mam zwyczaju ruszania produktow z Niemiec, Belgii, Holandii i Hiszpanii, robie to w ostatecznosci

mam wlasny ogrodek a to co kupuje to zawsze myje, nawet jak skorki nie jem, myje nie ze wzgledu na cole, ale na inne swinstwa:blink:

karmelowa, moze boli bo jest powiekszony?
 
LARMELOWA - mnie tez bolal lewy na poczatku, prz ykontroli spytalam, to zrobil mi usg dopochwowe i obejrzal oba jajniki i wszytko naprawde bylo w porzadku, takze nie ma sie co martwic, moze w ciazy tak czasami sie zdarza :)
 
No to ja tez zycze wszystkim mamusia samych sukcesow spelnienia marzec i radosci z rosnacych brzuszkow :-)

U nas dzis pogoda sie zepsula
wiec pewnie nudny dzien bedzie
dalej czuje te moje pachwiny :baffled:

powiem wam ciekawostke
tutaj angielki sprawdzaja spbie plec na podstawie kapusty czerwonej
dam wam przepis ja juz sprawdzalam

szatkujemy kapuste czerwona moze byc mala glowka lub polowa
wkladamy do garnka z wrzaca woda tak zeby woda tylko pokryla kapuste
gotujemy 10minut
odcedzamy
idziemy robic sisiu musi to byc poranny mocz
wiec lepiej siku zrobic przed gotowaniem
wlewamu do najlepiej wysokiej szklanki
1 miarke sisi i 1 taka sama miarke soku z kapusty
aha ten sok musi byc lekko ostudzony
jesli pozostanie taki sam kolor ciemny fioletowy to dziewczynka
a jak czerwony lub rozowy to chlopczyk

powodzenia my z mojm M sie usmialismy przy tym ale dziewczynka wyszla:-)
 
ja o Marcepanku doczytałam dopiero do końca, to chyba jakas poważna choroba psychiczna....jestem w szoku. Jeszcze pisać na wątku poronienie, gdzie są tak tragiczne przypadki...
wiecie nie jestescie zbytnio mile my ja potrafimy zrozumiec nie kazdy potrafi pisac tak zwiezle jak inni zeby kazdy zrozumial na forum z ciaza po poronieniu jest duzo lasek ktore nawet w ciagu roku tracily 4 razy ciaze i co waszym zdaniem to jest choroba psychiczna nie moje drogie to jest chec bycia matka cieszcie sie ze was to nie spotyka a co do oczerniania to najpierw sie zastanowcie nad tym co piszecie Marcepanek sama podkreslila ze jej moz sam zadecydowal o ciazy a nie raze
najpierw dobre kolezanki zescie byly dla niej wielkie gratulacje skladaly a teraz psychiczna pieknie robicie
nie zycze nikomu bycia na jej miejscu
i tak jak to sie mowi nie znacie dnia ani godziny
 
Ostatnia edycja:
Oczywiscie nikt nie zyczy, tylko, ze wezmy tez pod uwage to czy to wszytko co pisala bylo choc w polowie prawda. Nie od dzis wiadomo, ze ludzie lubia sobie zmyslac, dodawac, szczegolnie na ogolnodostepnych forach gdzie czuja sie w jakims stopniu anonimowe, po co? Nie wiem, nigdy nie potrafilam tego zrozumiec, by wbudzic zainteresowanie, I nie wspolczucie, by byc w centrum uwagi, a moze po prostu z nimi cos nie tego...I nie mowie teraz ze ONA wszystko co tu napisala to wymyslila, ale jednak powinnysmy byc troche ostozne tymbardzej gdy naplywaja do nas informacje od innych osob. Mialam doczynienia z wybujala fantazja kobiet na forum niejednokrotnie takie przypadki byly na Wrzesniowych Mamach 2007, jedna osoba podszywala sie pod kilkoma nicami, wymyslala, obrazala, albo udawala do przesady slodka i kolezenska, z czasem jednak wszytko wyszlo i albo znikaly, albo udawaly poronienia, i co tam jeszcze przyszlo im do glowy, dlatego jestem uczulona i bardziej ostrozna i glosno moge powiedziec, ze w wypowiedziach MArcepanka rowniez kilka rzeczy mi nie pasowalo, ale to moje odczucia jak widac po wypowiedziach innych dziewczyn ne tylko moje
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry