reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

to moze przyjemniejszy temat ;-)

macie juz imie dla dzieciaczka?

mi imie dla dziewczynki "zostało" z poprzedniej ciąży a dla chłopca takie robocze na razie poki tz sie nie wypowie;-)
 
reklama
Nie jeszce nie mam i narazie z Ü stwierdzilismy ze nie bedziemy tym sobie glowy zawrac dopiero gdy pznamy plec, po co myslec dwa razy hahahaha

Napewno bedzie to imie tureckie i juz dzis wiem ze z samym wyborem bedzie duuuzy problem :)
 
Z tego co czytalam to jednosc z bogiem cz ycos takiego, ale ni ejestm pewna, bo nie wybieralismy ze wzgledu na znaczenie raczej pokoleniowo, tak nazywala sie babcia mojego meza
 
Jak byłam w ciąży z moją córką to cały czas miała być Anielką, aż do chwili kiedy przeczytałam imię Julianna i już nie chciało być inaczej, jak marudzi na swoje imię to tłumaczę jej że sama sobie wybrała :)
 
ja w ogóle mam bzika na punkcie oryginalnych imion , moze nawet nie tyle oryginalnych w sensie dziwnych ile rzadko spotykanych... np w przedszkolu w grupie mojego synka jest 4 Jakubów i 4 Julie...
sama mam w miare oryginalne i zawsze mi sie to podobało.

Anielka ślicznie!!! też mi się podoba;)
 
Anielka super imię, bardzo mi się podoba:-) U nas będzie Weronika jesli dziewczynka albo Kacperek jeśli chłopiec, jakoś od razu na te imiona wpadliśmy i tak zostało:-)
 
reklama
Do góry