reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

klavell, a jak tam bakteria u Was? Mieszkasz gdzieś w okolicy?
Coraz więcej nawet już u nas piszą o E.coli?
Ja bym sobie chyba odpuściła surowe warzywa i owoce
 
reklama
Hej dziewczyny!!!
na poczatku witam wszystkie nowe mamusie styczniowe i trzymam kciuki za fasolki !!!!!!
Dlugo nie pisalam, bo przybily mnie wiadomosci o straconych fasolkach i zaczelam sie bardzo bac i ze srachem czytalam posty a w weekend mialam bole i stan placzliwy wiec wszystko widzialam na czarno.....
Z moja fasolka wszystko w porzadku rosnie zdrowoi i serduszko mocno bije!
Ciesze sie, ze u wiekszosci z nas te male serdszka tak mocno i szybko bija!!!!
trzeba myslec pozytywnie, dac fasolce sama radosc!!!! Juz nie moge sie doczekac jak bedziemy sie cieszyc z narodzin naszych fasolek :)
Nawiazujac do porzucania dzieci na smietniku to jest to straszne, ale rozumiem, ze czasem sytuacja i slaba psychika zmusza do porzucenia swojego dziecka tylko, ze sa do tego przygotowane miejsca i anonimowo mozna zostawic malenstwo i dac mu sznse na wspaniale zycie w nowej rodzinie...
Co do mojego libido, to zawsze nie bylo male, a teraz to szaleje ;) Ale widze, ze nie tylko u mnie hahahahha
Co do Marcepanka to masakra jakas, ale macie racje, ze od poczatku bylo to dziwne, nic tylko wspolczuc, choroba psychiczna to bardzo przykre.....
Zycze Wam milego dnia pelnego slonca i samych pozytywnych mysli!!!!!!!!!!
DLA NAS WSZYSTKICH NAJLEPSZE ZYCZENA Z OKZJI DNIA MATKI!!!!!!
 
klavell, a jak tam bakteria u Was? Mieszkasz gdzieś w okolicy?
Coraz więcej nawet już u nas piszą o E.coli?
Ja bym sobie chyba odpuściła surowe warzywa i owoce
Asiu jaka bakteria, powaznie ja nic nie wiem, moze dlatego, ze w ogole tv nie ogladam, chyba powinnam zaczac
 
ewelina26k Ja bete robie teraz co 2 dni. Ostatnia mialam 191,3 - to wg mojego laboratorium 3tydz. Ciekawe ile bedzie dzis.

Asteria A no my sąsiadki:) Moja sukienka juz sie szyje w sierpniu mam przymiarke ale nie martwie sie bo jak cos to wszystko mi poprawia;) Bo sie pytalam na samym poczatku na wszelki wypadek;)

Ide na badanie. Trzymajcie kciuki.
 
Anastazzja, szkoda, ale nic straconego! wkrotce zapewne bedziesz mama:tak: zdrowiej szybciutko i pisz z nami jak najdzie Cie ochota

Anisia
witaj, moja imienniczko:-D

Emmm
witaj mamusio i sie nie martw:tak:

klavell
zdrowka dla coreczki. Nie myslalas by tran jej dawac?

Kasienka
kciuki trzymane:tak:

myszko
gratki dla fasoleczki

pati ja w ostatniej ciazy nie udzielalam sie na forum bo tylko stresa mialam a jak juz chcialam pisac to okazalo sie, ze zginela z forum dziewczyna z coreczka w brzuszku i wtedy juz w ogole nie moglam nic napisac. Postanowilam, ze nastepnym razem bede udzielac sie od poczatku bez wzgledu na to, co moze sie stac;-)

nie wnikalam w historie marcepanka

o Dzien Matki:-D wszystkiego dziewczyny. U mnie go sie obchodzi 13 lutego;-)


a ja jestem strasznie zmeczona:szok: i wieczorkami szybko spac chodze:-D

zabojcze warzywa? :szok: nie straszcie mnie:-D czym nawoza je w Niemczech, ze coli sie zaplatala:blink:, dobrze wiedziec, bynajmniej tych z etykieta, ze z Niemiec nie bede poki co w sklepie ruszac. Ja mam zwyczaj mycia wszystkiego mydlem i sparzania.
 
Nio ja mieszkam na polnocy niemiec, ale na szczescie nie kupuje warzyw krajowych, z tego co czytam to ogorki, pomidory i salata.

LIVASTRID - wszytko myjesz mydlem nawet warzywa i owoce?
 
reklama
hej stycznióweczki;)
u nas piękna pogoda, słoneczko swieci lekki wiaterek to az sie humor poprawia i zle mysli odpływają;)
całe dnie z synkiem na dworzu wiec nawet opalic sie zdarzylismy;)

Mój tz jeszcze nie wie o ciąży... w sumie nie planowana ale wiem ze sie ucieszy ale chciałabym mu jakos oryginalnie to oznajmic. ciągle mysle jak:D

poza tym pobolewa mnie prawy jajnik ale lekarz stwierdził ze to nic groznego. ale od czego to nie wytłumaczył..

Pozdrowionka
 
Do góry