reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
To ja się dołączam do gratulacji i zarazem witam wszystkie Styczniowe przyszłe mamusie:-) Miło mi dołączyć do waszego grona!
 
Emmm , Anisia84 Gratuluje i witam

dziewczyny co w koncu z Marcepankiem ona stracila teraz ta ciaze czy to bylo wszystko sciema
bo nie rozumiem po co byl ten post co wkleila b_iala
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie "nowe" Mamusie:-)
Anastazzja bardzo mi przykro, że fasolki nie ma... Ale trzymam kciuki, za następny cykl?:-D

Z Laurą moje libodo sięgało (pozwole przytoczyć wypowiedź którejś z dziewczyn:-)) sufitu mojego albo nawet sąsiada z góry:-D:-), za to teraz sięga podłogi;/

No nic... trzeba się iść szykować do pracy:-D Popodjadać truskawki:-D
 
Emmm , Anisia84 Gratuluje i witam

dziewczyny co w koncu z Marcepankiem ona stracila teraz ta ciaze czy to bylo wszystko sciema
bo nie rozumiem po co byl ten post co wkleila b_iala

Wg mnie to była ściema.
Niestety, "przerobiłam" już kilka takich przypadków i właściwie one wszystkie są do siebie podobne.
Mnie się od razu coś nie podobało, ale nie chciało mi sie szukać.
Post b_ialej wcale mnie nie zdziwił. Niestety
 
ja o Marcepanku doczytałam dopiero do końca, to chyba jakas poważna choroba psychiczna....jestem w szoku. Jeszcze pisać na wątku poronienie, gdzie są tak tragiczne przypadki...
 
A ja Wam powiem, ze od poczatku cos przeczuwlama, i cala ta jej historia wydawala mi sie zmyslona, niestetyn an forum nie jestem od dzis, i na watku mam wrzesniowych 2007 przerabialysmy kilka takich przypadkow dlatego teraz tak bardzo jestem ostrozna
 
reklama
A u nas dzis chorobowo. Mala byla we wtorek na wycieczce z przedszkolem w Zoo niestety pogoda im nie dopisala, czego skutkiem teraz jest katar i kaszel, nic do konca tygodnia w domu ja przetrzymam i podlecze
 
Do góry