reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Ojoj... Nie było mnie kilka dni i narobiły się TAAAAAKIE zaległości :)

Mazia91 - gratulacje :)

Fiona - wcale się nie dziwię Twojemu przerażeniu. Taki już chyba los matki, że będzie drżała nad losem dziecka, nawet jeśli obiektywnie jest wszystko w porządku, a jedyne co złe to sny...

A mi się skraca (znowu) i rozwiera lekko szyjka macicy. Za półtorej tygodnia USG szyjki i jesli się nie uspokoi to zakładają mi szew na szyjkę. Moja mama mówi, że ona tez miała ten problem, jak chodziła w ciąży ze mną i samo się unormowało, więc jestem dobrej myśli. Tylko odpoczywam więcej. :)

Aha... Mały kopie już tak zawzięcie że przedwczoraj widziałam wybrzuszające się punkty na brzuchu :) Piękny widok :)
 
Mazia- gratuluje zdanego egzaminu :-)
Bakalia- udanej zabawy na koncercie, tylko nie szalej za bardzo ;-)
Anielka- pozdrowie ;-)

A mi humor sie polepszyl i nawet wzielam sie za pieczenie- placek czekoladowy z brzoskwiniami, drugi ze sliwkami i serniczek ;-) Ale jest taki upal ze sama sie podziwiam ;-) Jedziemy wieczorem do moich Rodzicow a jutro do Zywca nad jezioro to jedzonko musi byc, bedziemy palic grilla i biwakowac ;-)
 
strzyga mój synus tez się wybrzusza :) wczoraj zauwazylam i chcialm nagrac na telefonie, ale spryciuch jakby wiedzial i przestal sie krecic :p
mazia gratulacjeeeee :))
 
Dziewczyny muszę się pochwalić że zdałam egzamin zawodowy... a byłam święcie przekonana że go nie zdam...


No to gratulacje :-)

No ja sie z moim mężem na weekend wybieram do Jury Krakowsko - Częstochowskiej...
Korzystamy z ostatnich dni lata, no i kiedy jak nie teraz jest najlepszy czas na podróżowanie z dzieckiem ;-)

Sarat gratuluję synka, a już myślałam, że Mami przełamała trend z chłopakami.
Bakalia śuper koncertu życzę :)

No a Melisę podziwiam za wypieki...
Ja wczoraj przyrządziałam spagetti i narazie dosyć mojego dobrego serca w kuchni :-)
Zreszta dzisiaj rozpieszcza nas moja mama pierogami z jagodami ... mniam
 
Ostatnia edycja:
Alka u mnie był ten sam pomysł z wózkiem...mój D.stwierdził,że fajnie by było mieć wózek Lecha, a ja stweirdziłam,że to przesada.

Może którejś z Was przesłać trochę słoneczka?, bo u mnie dziś straszny upał, aż pot się ze mnie leje....ale lepsze to jak zimno;-)

u mnie dzisiaj dobry humorek, bo byłam po wyniki egzaminu i zdałam, a na dodatek imieninki dzisiaj, więc jest co świętować (oczywiśccie opiję soczkiem).

pozdrawiam Was bardzo gorąco;-)
 
reklama
Do góry