reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Melisa87-pozdrow ode mnie moj kochany stary zakorkowany Krakow;-)
U mnie dzis 25 stopni:szok: Duszno jak cholera!Dla mnie to juz upal. Odzwyczailam sie od 35 stopniowych upalow i teraz sobie nie wyobrazam.
Milego popoludnia!
 
Witajcie kobitki....Nie było mnie kilka dni miałam cieszkie dni ale juz lepiej.Dzis wolne ale za to weeked pracujacy....
Ufffff ale miałam sen boziu.....Bylismy z moim M w Polsce była takie same upały jak teraz wiec moj M wpadł na pomysł ze kupimy lody i usiadziemy na ławce zeby spokojnie zjesc i jak usiadlismy na ta ławke tak mi odeszły wody a byłam tak jak teraz w 19 tyg i moj M zadzwonił na pogotowie i w tym czasie sie obudziłam (moj M jest Francuzem i po polsku nie mowi dobrze tylko zna pare słowek a w tedy mowił przez tel normalnie po Pl tak jak my).Teraz tak mysle ze jak by tak sie stało w 6 mc ciazy to dzidzie pewne dało by sie uratowac ale teraz nie ma duzysz chans w 19 tyg jeszcze by nie umiało samo funkcjonowac....Mam dwoch znajomych ktorzy urodzili sie w 6 mc ciazy....Jak sie obudziłam byłam taka przerazona ze wstałam i patrzyłam czy przescieradło jest suche....
 
Witajcie dziewczyny, ja mam przez ten weekend ograniczony dostęp do sieci więc nie mam jak pisać. Pogoda mnie dobije kiedyś, dziś duszno wczoraj wietrznie.. Właśnie zawiesiłam firanki w pokoju.. uwielbiam ten zapach świeżości ;-) Jak mija wam dzień?
Jakieś plany na weekend? Ja z moim P. wybieramy się na koncert Iry, z okazji dni jego gminnego miasta.

Pozdrawiam! :D
 
reklama
Do góry