reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Fazerkamm pewnie już za późno ale ja żeberka robię z przyprawą do żeberek Kamis i z tyłu jest przepis na marynatę. Robię identycznie jak w przepisie i dla mnie to delicje :tak:
Mazia gratuluję :-) U mnie dziś nic nie chcieli mówić, dowiem się dopiero w poniedziałek jak będą dyplomy (w moim przypadku chodzi o moich uczniów, chcę wiedzieć jak popisali się moi wychowankowie ;-))
Pozdrawiam
 
reklama
Witam Mamusie i Brzuszki ;)
a mnie dziś często kuje w brzuchu, wiem, że niby to normalne ale troszkę mnie to stresuje bo to kłucie aż boli czasem, też tak macie??

mnie też tak czasami pobolewa, ale gin twierdzi, że to jest spowodowane rozrastaniem ie brzusia i więzadeł. Jak będzie mocniej bolało to kazał brać apap, ale ja raczej nie chcę brać żadnych leków, taki ból dam radę wytrzymać więc nie będę niepotrzebnie faszerować dzidziusia lekami.

Dzisiaj przydarzyła mi się przykra sprawa. Chciałam wypić rano z mężem herbatę do sniadanka i cały kubek wrzątku wylałam na rękę i nogę. Teraz mam na ręku dwie plamy od poparzenia i bąble..aj aj ;(
 
Witam Mamusie i Brzuszki ;)


mnie też tak czasami pobolewa, ale gin twierdzi, że to jest spowodowane rozrastaniem ie brzusia i więzadeł. Jak będzie mocniej bolało to kazał brać apap, ale ja raczej nie chcę brać żadnych leków, taki ból dam radę wytrzymać więc nie będę niepotrzebnie faszerować dzidziusia lekami.

Dzisiaj przydarzyła mi się przykra sprawa. Chciałam wypić rano z mężem herbatę do sniadanka i cały kubek wrzątku wylałam na rękę i nogę. Teraz mam na ręku dwie plamy od poparzenia i bąble..aj aj ;(

Ja tez nie dawno miałam przykra sytuacje podobna do twojej z tym ze gotowałam ratatui i sos mi chlapna na brzuch z tym ze byłam w sukience takiej ktorej chodze po dobie to tez mi wyszedł bobel na brzuchu taki z wodam....A teraz została tylko ciemno brozawa plama....

aha i mam nowe zdjecie mojego brzuszka jak by ktos chciał zobaczyc
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny:)

ja egoistycznie szybciutko tylko o sobie;) śmigam dziś do sopotu na imprezę do czekolady, a jutro z rana jadę na hel albo do juraty:p mój P. z bratem sobie będą śmigać na windsurfingu, a ja się opalać:p buźka:* do niedzieli:)
 
Fiona30006 no to pokaż swój powód do dumy ;)
Ja psiukam na te rany Pentanol i czuję ulgę..

PS. Macie już za sobą jakieś poważniejsze zakupy?? Bo ja to jeszcze nic a nic nie mam.. Nawet malusich skarpetek nie kupiłam.. Zastanawiam się kiedy robić takie zakupki???
 
Ostatnia edycja:
Fiona30006 no to pokaż swój powód do dumy ;)
Ja psiukam na te rany Pentanol i czuję ulgę..

PS. Macie już za sobą jakieś poważniejsze zakupy?? Bo ja to jeszcze nic a nic nie mam.. Nawet malusich skarpetek nie kupiłam.. Zastanawiam się kiedy robić takie zakupki???

Ja juz mam dwie torby malusich ubranek i jedna reklamowke sliniaczkow i pare zabawek niemowlecych a na wieksze zakupki wybie fiona 183.jpgram sie gdzies dopiero w listopadzie...Lorzeczko i fotelik do samochodu dostane od szwagierki tylko troche smigane ale w bardzo dobrym stanie.


fiona 185.jpg
 
ona gratuluję i wszystkiego najlepszego życzę :)
sarat suuper!! kolejny chłopiec :) gratuluję!
cha_aga oo to będę musiała spróbować :) dziękuję :)
Jostyna wyślij męża po maść http://www.i-apteka.pl/product-pol-333-ALANTAN-Plus-masc-30g.html ja kiedyś miałam pól twarzy i rękę cała w bąblach bo smażyłam takie kulki nadziewane coś jak pyzy na oleju i gdy się nachyliłam to jedna wybuchła.. smarowałam tą maścią i nie dość że bardzo szybko się zagoiło to nie mam ani śladu..
Anastazja miłego opalania :) ale pamiętaj! brzuszek cały czas mniej przykryty :) nie wystawiaj go na promienie słoneczne!

a co do ciuszków i wyposażenia mojego szkraba.. to nie mam jeszcze nic :) mojego M. szefowa przygotowała dla nas "pół" swojego domu :) za tydzień będę to mieć u siebie :D chcę zobaczyć najpierw co tam dostanę żeby wiedzieć co dokupić :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fiona może wszystkie już szykują się do spania ;-) A brzuszek śliczny - nikt nie może mieć wątpliwości, nosisz pod sercem Maleństwo :-)
Pozdrawiam
 
Do góry