reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
ona wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i lekkiego porodu zdrowego dzieciątka :) a skąd Ty jesteś??? ... a co do wózka, to zapytaj D. czy zabierze go jak pojedziecie do miasta, w którym kibice niekoniecznie lubią Lecha Poznań :)
 
Ojoj... Nie było mnie kilka dni i narobiły się TAAAAAKIE zaległości :)

Mazia91 - gratulacje :)

Fiona - wcale się nie dziwię Twojemu przerażeniu. Taki już chyba los matki, że będzie drżała nad losem dziecka, nawet jeśli obiektywnie jest wszystko w porządku, a jedyne co złe to sny...

A mi się skraca (znowu) i rozwiera lekko szyjka macicy. Za półtorej tygodnia USG szyjki i jesli się nie uspokoi to zakładają mi szew na szyjkę. Moja mama mówi, że ona tez miała ten problem, jak chodziła w ciąży ze mną i samo się unormowało, więc jestem dobrej myśli. Tylko odpoczywam więcej. :)

Aha... Mały kopie już tak zawzięcie że przedwczoraj widziałam wybrzuszające się punkty na brzuchu :) Piękny widok :)

Miejmy nadzieje ze szyjka macicy sie uspokoji,czeba zyc w wierze....W srode miałam wizyte z pania gin i pytałam kiedy dzidzia sie zacznie ruszac troche mocniej zebym czuła tak z zyciem i własnie powiedziała gdzies w 20-21 tyg.Marze o takich dobrze odczowalnych kopniaczkach bo teraz to tylko odzczowam takie delikatne gilania i to tylko wieczorem i tez nie za kazdym razem....
 
ona wszystkiej naj!
Strzyga zyczę z całego serducha żeby szyjka nie skracała się? a jaką miałaś długość? ja ostatnio miałam 35 w zasadzie tyle mam od 12 tc kiedy gin bada dodatkowo szyjkę usg dowcipnym

a mnie dziś często kuje w brzuchu, wiem, że niby to normalne ale troszkę mnie to stresuje bo to kłucie aż boli czasem, też tak macie??
 
Pewnie sie doczekam do mocniejszyszch kopniaczkow.....Co myslicie kobitki o butelkach dla niemowlat z Firmy Aventa? Słyszałam ze sa bardzo dobre i duzo ludzi sobie je chwali bo maja smoczki w kształcie sutka?
 
hej dziewczyny,
już wariuję bo nie czuję ruchów, wiem że to za wcześnie ale JA JUŻ CHCĘ!
a dziś w pracy wygłupiałam się z dziewczynami i stetoskopem chciałyśmy wyłapać tętno maleństwa i co i nic, tylko pęcherzyki powietrza w jelitach :-p
a skąd ja mam wiedzieć, że maluch tam jest? brzuchol mam tylo ogromny...

Fiona ja już mam zgromadzonych parę buteleczk Aventu, mam nadzieję, że maluszkowi podpasuje
 
reklama
a mnie dziś często kuje w brzuchu, wiem, że niby to normalne ale troszkę mnie to stresuje bo to kłucie aż boli czasem, też tak macie??
ewelina mnie czasem tak kłuje, boli wręcz strasznie! Ale jak pytałam gina to powiedział, że mam się cieszyć bo to znaczy, że macica się rozciąga ... nie umiem się z tego bólu cieszyć, ale dobrze, że to nic strasznego
 
Do góry