reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Witajciee ;)

Jak tam? :)

Radek od tygodnia chodzi już na całego ;) Teraz głowimy się jak zaplanować roczek, a jak u Was wyglądały pierwsze urodzinki dziecka? :)
 
reklama
Nasz Bartuś wczoraj skończył roczek:-):-):-) Ale ten czas leci...

Jutro robimy imprezkę roczkową, tylko najbliższa rodzina, a uzbierało się aż 20 osób!!! Tak więc roboty dużo i nie mam czasu więcej pisać, odezwę się pewnie w niedzielę i opowiem jak było:-D
 
Jejkuu jak mnie tu dawno nie bylo :)) U nas roczek był w 2 dzien Swiat bo Kubciu obchodzil 27 grudnia wiec zdecydowalismy sie zrobic w Swieta imprezke. Mialo byc 18 osob, bylo 14. Do jedzenia byl kurczak w miodzie, schaby w ananasie, chrusciki miesne, boczek zawijany z serem i 4 rozne salatki. Pisze co serwowalismy bo moze ktos podchwyci i tez zaserwuje swoim gosciom :p Imprezka trwala okolo 2h, krotko i na temat :)) Bardzo Nam sie podobalo:p a Kubus byl w szoku, ze przyszlo tyle osob ;) Nasz Maluszek jeszcze nie chodzi, probuje kilka kroczkow zrobi i upada na pupcie :p Pozdrawiam was wszystkie :))
 
Milenka 3 stycznia skończyła roczek :-) a wczoraj była impreza urodzinowa, podwójna, bo ma urodziny w tym samym dniu co mój średni syn - skończył 9 lat :-), wprawdzie część gości nie dojechała z powodu grypy, ale i tak impreza była udana, a było 12 osób i 2 torty oczywiście :-)
 
No i po imprezie, super było:-D

Od rana bawiliśmy się z K. w tetris i układaliśmy 4 stoły tak by się zmieściły w pokoju i żeby usiadło przy nich te 20 osób. Po wielu próbach wkońcu znaleźliśmy najlepsze, a w zasadzie chyba jedyne ułożenie.
Bartuś imprezował aż 7 godzin (z przerwą na drzemkę):-) i był bardzo grzeczny. Dopiero jak trzeba było iść spać to zaczął się drzeć na pół osiedla bo chciał "BRUM BRUM", a niedobra mama go do łóżeczka chciała dać. A to BRUM BRUM to super duże auto które dostał i okazało sie dla niego najfajniejszym prezentem. A propos prezentów to chyba będę musiała przebić się do sąsiada, bo powoli brakuje mi miejsca na zabawki:szok:. Zakazałam kolejnych prezentów przez następny cały rok:-)

A impreze zaczęliśmy od obiadu, potem był tort (śliczny), później jeszcze jedno ciepłe danie no i sałatki, przekąski itp.
Było naprawdę fajnie, a tak bałam się takiej ilości ludzi w moim mieszkaniu.
A za tydzień powtórka, tzw after party dla znajomych:-D
 
Renna, to dużo osób, u mnie ma byc 15 doroslych i 5 dzieci, już z nami licząc, ale boję się, gdzie ja ich pomieszczę? Mieszkania zbyt wielkiego to ja nie mam. Dorośli to będą siedzieć przy stole, ale maluchy, to wiadomo, że nie usiedzą i będzie ich wszędzie pełno:tak: A jeśli chodzi o miejsce na prezenty to już się boję, zwłaszcza jeśli będą wielkogabarytowe:-D
Sarat, 2 godziny to w sam raz, u mnie na pewno będą dłużej siedzieć, bo moja rodzina lubi się gościć, mimo że to może być męczące dla maluszków.
Póki co, mamy prawie 2 tygodnie do urodzinek i cale szczęście, bo dzieci przeziębione, więc mam nadzieję, że zdążą się podleczyć
 
Cześć dziewczynki.
Pamiętacie nas jeszcze? U nas już roczek na strzelił.... nawet nie wiem kiedy to zleciało.
A więć w skrócie: zaczynamy chodzić, co dzień więcej,;-), niunia jest kochana, ale straszny z niej się zrobił cycuś mamusiny. Ważymy około 10 kg.
Z gorszych wieści, niestety musze wracać do pracy, i zostawić mojego aniołka. Serce mi pęka.... ;-(((
Zostawiamwam mojego kwiatuszka, i oczywiści mooooc buziaczków.
 
Witajcie ;)
Z wszystkim tak jest dużo zachodu a mija szybko, tak i roczki ;)
U nas będzie z nami i solenizantem 16 osób, a to i tak mało bo chrzestnej nie będzie (mieszka za granicą i nie da rady) .. na razie obmyśliłam taki plan działania : dania na ciepło wraz z sałatkami i potem tort ;) mam nadzieje że długo to nie będzie trwało, zaczynamy o godzinie 15.00 ;) Robimy 2dni przed prawdziwym roczkiem małego, bo inaczej nam nie pasuje.

Ale na razie to zmagamy się chorobą. Radek chory dostaje antybiotyk, P. tak samo no i Ja też! Mamy domowy szpital, mam nadzieje że do 26.01 wszyscy będą zdrowi!
 
U nas w ten piątek roczek!

Ja podobnie jak Baakalia - najpierw gorące danie, plus jakaś sałatka, później torcik i ciasto :) łącznie z nami:12 osób, a to tylko najbliższa rodzinia + chrzestny (chrzestną jest moja siostra rodzona). Także będzie pełna chata :D

Nasza mała zaczęła się kłócić i ciężko ją położyć spać w nocy... Jest straszna wtedy. Szczypie się, drapie i gryzie. A jak ją puszczę to kochane dziecię przychodzi, caluje, przytula się.... Normalnie masakra.
 
reklama
Hej:) Tylko moja pociecha jeszcze samodzielnie nie chodzi? Chodzi co prawda przy ścianach, meblach i czasem chwile stoi. Dziś miał ubaw po pachy jak ganialiśmy się w około krzesełka do karmienia.
A jaki macie sposób nam mycie ząbków? Jak był mały to lubił jak mu myłam a teraz odpycha szczoteczkę i nie wiem jaki znaleźć na niego sposób.
 
Do góry