reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Asiuk, mnie wprawdzie blizna po cc nie bolała nic a nic, ale wiem,że citronka faktycznie coś takiego pisała, i poza tym ta jej blizna była jeszcze bardzo cieniutka w środku. Pamiętam, bo zwracałam uwagę na takie rzeczy. Mam nadzieję, że Twój lekarz podejmie decyzję dobrą dla Ciebie i dziecka.
 
reklama
Alka to teraz przetłumacz sobie ten sen odwrotnie :) bo sny się tłumaczy na odwrót,czyli nie będzie tak miło jak Ci się wyśniło:)
 
Megi - trzymam kciuki i zazdroszczę! Żeby mi tak się zaczęło przy robieniu kanapek dla P. jak Tobie ;)
Alka - no, to chyba każda chce mieć taki poród jak Ty.. a przynajmniej tą część którą opisałaś ;D

Witam! ;)
My dziś mamy termin, ale nie czuje żeby to miało być naszym wyznacznikiem (lub wyznacznikiem dla naszego synka) ;D Od 8 trzy skurcze, ale w długich odstępach więc plus taki że sobie ćwiczę ;D
 
Witajcie ! ;-)
Haha Alka to ja bym chciała taki poród. Może kupię żelki haribo na skurcze i pomogą:-) Może to nowy specyfik będzie do wywołania skurczy:-)
Bakalia skurcze straszyły mnie w nocy( bardzo nieregularne) kłucie w podbrzuszu też i od 8 cisza jak makiem zasiał.
A już miałam nadzieję, że może jednak:(
Ale zaraz zrobię kilometr spaceru więc a nóż ruszy się :-)
Jej mi się też śni od kilku nocy scenariusz porodu.
 
Witamy się po długiej nieobecności:-). Trochę nas nie było, ale musieliśmy się razem trochę poznac, ogarnąc, itp.
Nie nadrobie już Was, ale widzę że troszkę dzidziusiów już jest na świecie. Gratuluje więc wszystkim styczniowym mamusiom!!!!!!! A tym co się jeszcze nie rozpakowały życzę łatwych porodów:-)
 
Alka - ale się uśmiałam z twojego snu ... najlepsze były misie haribo :-D
JustYs - ja mam dziennie po około 10 skurczybyczków ... i co - nic, cisza ... nic więcej nie wskazuje na to żebym miała zaraz rodzić. wieczorami mała wierci się mocno i główką mi napiera tam na dole ze troche jakby boli nawet. Na poczatku denerwowałam się, ale teraz z każdego bólu się cieszę bo robi mi nadzieję :-)
Bakalia a jak te nasze dzieci już zawsze będą takimi uparciuchami, to jeszcze zaczniemy żałować ze jednak dłużej sobie nie posiedziały w tych naszych brzuchach :-)
 
bakaalia na początku byłam trochę załamana i przerażona tym, że Mały się nie najada, a ja go nie umiem karmic. Bartuś był słaby i cały czas spał, cięzko go było obudzic, a ja sobie strasznie wypominałam to, że nie najada się moim mleczkiem. Teraz już się uspokoiłam. Wiem, że nie zawsze jest tak jak by się tego chciało:-).
A Bartuś jest cudowny i najwspanialszy na świecie:-). Dzisiaj się trochę powerandujemy, bo w sobote chcemy do pradziadków podjechac pierwszego prawnuka na Dzień Babci i Dziadka w prezencie przywieźc:-). Tylko powiedzcie mi jak to zrobi by było dobrze. Tzn mam Młodego ubrac jak na spacer, wsadzic do wózka i postawic przed otwartym balkonem??
 
reklama
Do góry