reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Weekend się zaczął - aktywność wymiera :)

Jakie plany na dziś?

cześć Gośka, masz rację, widać, że weekend sie rozpoczął :)
My dziś mamy zaproszenie na 40 urodziny do znajomych, więc robię za kierowcę :). Po wczorajszej wizycie, wciąż jeszcze jestem pół metra ponad ziemią.
Miłego dnia.
 
a u mnie plany wyglądają następująco:D po przespaniu 12 godzin!! (nie pamiętam kiedy tyle spałam):p zabieram się do nauki:) bo w poniedziałek mam dwa egzaminy (i to takie wielkie krowy i ciężkie do ogarnięcia)..a że mi nauka zupełnie do głowy nie wchodzi to zaczynam już teraz...więc proszę o dodatkową motywację z Waszej strony:D

chyba pójdę coś zjeść, bo w brzuchu mi burczy, ale ma samą myśl o jedzeniu mnie odrzuca...ale chyba zjem mojego rosołku...bo wczoraj ugotowałam...

Asteria....Ty masz jakąś masakrę z tymi dolegliwościami....;/ zupełnie Ci nie zazdroszczę...;/
 
Mam plan posprzątać o! Ale jak się tylko przybieram to się mi odechciewa;/ zrobie jeszcze ze 3 podejścia i odpuszczę. Z imprez zrezygnowałam, bo jakaś taka ponura się zrobiłam póki co a o 22 oczy mi się zamykają. Kiepski ze mnie kompan. Starego wyślę wieczorem i poczytam albo pośpię. Nudy ;D Ale mam zamiar się wynudzić na maxa. Wczoraj była u koleżanki mamy 3-letnich bliźniaków kazała mi spać, nic nie robić i odpoczywać, bo potem naprawde nie ma kiedy ;D
 
dziewczyny...mam pytane...we wtorek mam wizytę umówioną na usg, ale właśnie się dowiedziałam, że kosztuje ona 200 zł (myślałam, że ok. 100zł)..problemem nie są pieniądze, bo rodzice dadzą mi bez mrugnięcia, ale nie wiem czy warto tyle wydać na pierwsze badania..za przemawia, że mają jeden z najlepszy sprzętów do usg w trójmieście...
 
reklama
200 zl?:szok: 200 zł kosztuje prenatalne, a w którym tyg jesteś? bo jeżeli to jest prenatalne to sens jest robić je miedzy 11tc- 14tc tak przynajmniej mówi mój lekarz...

Jeżeli ma to być normalne to uważam ze jest to wyzysk
 
Do góry