reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

według ostatniej @ jestem w 10 tygodniu i 1 dniu, ale mi się musiało coś poprzesuwać, bo 25 maja na usg nie było nic widać, więc ciąża na moje jest młodsza, a dokładnie do przytulania bez zabezpieczania doszło 15 maja, więc sam wiek dzidziusia określiłabym na mniej więcej 5 tygodni...
 
Ostatnia edycja:
reklama
według ostatniej @ jestem w 10 tygodniu i 1 dniu, ale mi się musiało coś poprzesuwać, bo 25 maja na usg nie było nic widać, więc ciąża na moje jest młodsza, a dokładnie do przytulania bez zabezpieczania doszło 15 maja, więc sam wiek dzidziusia określiłabym na mniej więcej 5 tygodni...

Zapomnialam ze u ciebie to dosc skomplikowane... ciezko mi co kolewiek powiedziec... w takim razie..
 
mi też się wydaje to być dość sporo, ale mają dobre opinie bardzo...no i mówię te 200 zł nie jest problemem dla moich rodziców czy teściów, ale właśnie nie wiem czy ma sens...bo za 2-3 tygodnie te prenatalne badania są...i wtedy można zafundować sobie takie badanie na wypasionym sprzęcie...
 
Na zdjęcie kliknęłam.

200 zł..kurcze, dużo. Ja w ogóle się nie orientuję ile co kosztuje. Tylko tyle, że za wizytę u gina ostatnio płaciłam 130 zł, ale to tylko dlatego, że skończył mi się pakiet w maju a nowy zaczyna w lipcu. A ja musiałam pójść w czerwcu. O i tak.

No a ja wróciłam z basenu i za niedługo zabieram się do zrobienia makaronu a la carbonara. Jeszcze tego nie robiła, ale jak zobaczyłam na opakowaniu chyba Winiar czy czegoś innego to zapragnęłam to zrobić. Oczywiście po swojemu, nie z torebki. Zdjęcie na torebce posłużyło mi tylko do kupienia odpowiednich, mam nadzieję, składników.
 
według ostatniej @ jestem w 10 tygodniu i 1 dniu, ale mi się musiało coś poprzesuwać, bo 25 maja na usg nie było nic widać, więc ciąża na moje jest młodsza, a dokładnie do przytulania bez zabezpieczania doszło 15 maja, więc sam wiek dzidziusia określiłabym na mniej więcej 5 tygodni...

ale to kiedy miałaś ostatnią @?
 
dziewczyny...mam pytane...we wtorek mam wizytę umówioną na usg, ale właśnie się dowiedziałam, że kosztuje ona 200 zł (myślałam, że ok. 100zł)..problemem nie są pieniądze, bo rodzice dadzą mi bez mrugnięcia, ale nie wiem czy warto tyle wydać na pierwsze badania..za przemawia, że mają jeden z najlepszy sprzętów do usg w trójmieście...
ja 180 będę płaciła za genetyczne, normalnie płacę 120.
 
Ewelina ostatnią @ miałam 8 kwietnia...zawsze miałam regularne cykle co 31 dni...więc nie wiem co się stało tym razem, ale podejrzewam, że dieta i ćwiczenia zrobiły swoje..ale TŻ powiedział, żebym się nie martwiła, bo kasa nie gra roli, więc chyba go niej pójdę...

Gośka..makaron carbonara..narobiłaś mi smaku! ale odpuść sobie surowe żółtko do sosu!!

Vileyka...gratulacje 11 tygodnia:D zazdroszczę:) już niedługo będziesz w bezpiecznym okresie:) ale Ci dobrze:)

Asteria..jak się czujesz??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mnie dzis wieczorkiem dopadl jakis dol... :-( Sama nie wiem o co mi chodzi;/

200zl moim zdnaiem to duzo kasy - ja za kompletna wizyte place 120zl.

Teraz moje plamienie zamienilo sie w sluz koloru kawa z mlekiem albo czasem brazowego :confused: Nie wiem o co chodzi... Miala ktoras z was cos takiego?

A i wydaje mi sie ze moj dzidzius tez jest nieco mlodszy, ale to dziwne bo moje cykle trwaly zazwyczaj 28dni, czasem 26.
 
Do góry