reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

reklama
tak tak,bardzo smieszne :p myslalam, ze ja udusze normalnie :wściekła/y::-D

ja juz wyykapana, A wlasnie byl mi biedaczek w sklepie po cole, i teraz przykreca roletki w pokoju Amelki ;-)
a jutro ma byc lozeczko:-)
 
witajcie wieczorową porą:)

wrócilam dzisiaj popołudniu ze szpitala bo trafiłam tam w niedzielę w nocy z podejrzeniem cieknięcia wód płodowych... ale wszystko się dobrze skończyło...mała szaleje-pływa jak w basenie ma wystarczającą ilość wód jest malutka bo ma 2500 gram ale jak na razie wg lekarz zdrowa i silna... nastepną wizytę mam 20 grudnia jak dotrzymam...

jak tylko Was doczytam to odpiszę...

Alinko jak będzie bolało to zmykaj na dyżur neurologiczny bo to może być rwa albo przesunięcie dysku... i lepiej to sprawdzić i ustalić leczenie lub rehabilitację ze specjalistą...

udanej spokojnej nocki :-)
 
witajcie wieczorową porą:)

wrócilam dzisiaj popołudniu ze szpitala bo trafiłam tam w niedzielę w nocy z podejrzeniem cieknięcia wód płodowych... ale wszystko się dobrze skończyło...mała szaleje-pływa jak w basenie ma wystarczającą ilość wód jest malutka bo ma 2500 gram ale jak na razie wg lekarz zdrowa i silna... nastepną wizytę mam 20 grudnia jak dotrzymam...

jak tylko Was doczytam to odpiszę...

Alinko jak będzie bolało to zmykaj na dyżur neurologiczny bo to może być rwa albo przesunięcie dysku... i lepiej to sprawdzić i ustalić leczenie lub rehabilitację ze specjalistą...

udanej spokojnej nocki :-)


Super ze wszystko ok:) Trzymaj sie w dwupaku:)
 
Gabryś zazdrosze faceta, który COŚ robi:D ja z tydzień temu kupiłam wieszak do przedpokoju, skręciłam go i postawiłam w pokoju, żeby mi go powiesił.. nadal stoi :D na zamontowanie kranu czekałam ponad miesiąc:D
 
Dobry wieczór,

My po wizycie wszystko super, (napisałam w odpowiednim wątku)
Zasiadłam sobie wygodnie i będę teraz czytać co tam u Was...
 
Gabryś kobieta naprawdę postradała zmysły :-D nie przejmuj się nią bo nie warto ;-)
tiramisu dobrze że wszystko ok! trzymaj się Kochana :*

ja też już po wizycie :) szczegóły w odpowiednim wątku ;-)
 
reklama
Do góry