reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

dzien dobry :)
a mnie dzis podbrzusze boli.... i chyba coraz badziej dociera do mnie mysl ze porod coraz blizej... jak spie to ciagle sni mi sie porod itd...
 
reklama
Gabryś współczuje sąsiadki, dobrze że kwiatka oddała!
Ewelina świetny sposób! aż się uśmiechnęłam ;)
Ciekawe jak tam Mami, bo te milczenie jest przerażające.. mam nadzieje że wszystko w najlepszym porządku!

Nie dawno wstałam, wstawiłam naczynia do zlewu żeby pomyć ale jakoś weny nie mam.. dziś na obiad wątróbka ma być, ale też coś mi się robić jej nie chce.. Do tego mam takie dziwne uczucie w podbrzuszu jak leże, a przynajmniej miałam zanim nie wstałam.. ale to chyba dlatego że P. przed pracą wzięło na coś więcej niż przytulanie.. ;>
Nie wiem jak Wy, ale mam jakąś potrzebę widoku śniegu za oknem! Wczoraj oglądałam zdjęcia koleżanki która teraz jest w Norwegii.. jej jak ja zazdroszczę tych białych drzew, ulic itd.
 
witajcie

jaka ja dzis spiaca jestem:szok:

malutka porod zly nie jest, zobaczysz jaki fajny koniec;-)

bakalia zrobic Tobie foto z okna?:-D nie wiem gdzie kolezanka mieszka, ale ja na samym poludniu i mam snieg od poniedzialku, szczerze zachwycona nie jestem i mam nadzieje, ze faktycznie male ocieplenie przyjdzie i sie to biale cos rozpusci

kto ma wielkie checi do pracy i sprzatania moze do mnie zawitac, bo mi sie nic nie chce
 
Witam
ale sobie pospałam :-D fakt faktem z przerwami na wielorybie obroty z boku na bok ale i tak o 11 się obudziłam :-) ale pół nocy śniło mi się jak to będzie z tą cesarką :/
u mnie było dwa dni paskudnej pogody a dzisiaj znowu słoneczko :-) mogła by być cała taka zima.. choć to nierealne..
trzymajcie kciuki za moją teściową bo właśnie leży na stole operacyjnym i reperują jej biodra.. mam nadzieję że będzie wszystko w porządku!

Ewelina
to się sąsiadka musiała zdziwić jak zobaczyła list z prokuratury hahaha :-D

miłego dnia życzę :) uciekam leżakować :)
może uda mi się zabrać za prasowanie dzisiaj :confused:

edit:
liv mi też się okrutnie nic nie chce robić :szok:
 
Ostatnia edycja:
Liv to czekam na to zdjęcie ;-)
Ja bym się nie obraziła jakby u nas się bialutko zrobiło.. jestem jak małe dziecko ;D
Idę umyć te naczynia.. pomijając fakt, że muszę sprzątnąć w pokoju, zmienić pościel.. totalny leń.
 
Tego lenia to wszystkie chyba mamy.
Ja mam tyle do roboty a strasznie mi sie nie chce.
Siedzę i oglądam TV, i leci magda m. a ja w takiej desperacji i tak ogarnięta leniem, że nawet mis ie nie chce programu przełączyć.

Na 19 na szkołę rodzenia. Przed szkołą polecę po mandarynki, bo teraz mis ię rzecz jasna nawet wychodzi c z domu nie chce. Dupa mi przyrosła do kanapy, przysięgam.
 
Gosia to oglądamy to samo.. mi się nie chcę przejść do salonu po pilot.. i tak tkwię w tej kuchni z laptopem. Może jeszcze przyjedzie natchnienie..

jak nazywa się ta rzecz z kieszonkami którą się na łóżeczko zawiesza???
 
Ostatnia edycja:
co d maszyny do szycia ( bo nie wiem ktora to pisala, przepraszam :zawstydzona/y:), to zawsze mozna powiedziec, że chcesz by sie dolozyla do zakupu jej, tak byloby lepiej ;-)

a ja wstalam teraz, pospałam znow ale ciesze sie bo glowa mnie mega bolala przedtem..
teraz jem sucharki i pije coloe hehe :-)
kurde, jak tak mowicie, że napewno ktoś sie zacznie rozpakowywac juz niebawem to mi dziwnie, no bo wtedy wychodzi, że na tej liscie ' wczesniejszych' powinnam byc ja, po tym co mi lekarz powiedzial.. no ale mam nadzieje, ze doczekam stycznia. mam wielka nadzieje.
 
haha...Gosia:D może niech Ci się jednak dupa odklei:D bo jak dotrzesz na porodówkę?:D chyba, że szykujesz się na poród domowy:D:D

Fazerka..to faktycznie pospałaś;) ja już od rana na nogach:) w nocy w ogóle nie spałam, więc zwolniłam się wcześniej z zajęć, bo bym chyba nie wyrobiła...
 
reklama
Do góry