reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
Rondzia - :-D Twoje teksty zawsze mi humor poprawiają, jak dobrze, że Cie mamy :-):-)
buziaczki dla sześciomiesięczniaka (ła, jakie długaśne słowo:-)) fajnie, że fotelik przypadł Jasiuli do gustu :tak:
 
Rondzia, gratulacje dla Jasieńki ;-)
A dla mnie, ciapy (no, ale ja przeciskałam 4260g bez znieczulenia, więc widocznie pod ciśnieniem mózg mi się zlasował :-D) podrzuć linka do krzesełka, bo nie wiem, o jakim piszesz, a sama zbieram się do tego zakupu.
 
jak nic? teraz przy darciu moze zastosowac metode przewrotu na brzuch i podduszenia się własna ręka w celu wywarcia dodatkowego nacisku na otoczenie.

Rany, to już pół roku... Jak ten czas leci.
 
Moje bliźniaki tez już skończyły pół roczku 1 lipca boszzzz czas zapier...a nie leci normalnie :-D ale fajne są teraz, jak sobie przypomne pierwsze 2-3 miesiące to jakiś horror a teraz rewelacja, chociaz boję sie ich pierwszych kroków bo jak mi sie rozbiegna po chacie to chyba jedna para oczu mi nie wystarczy :szok: właśnie myślę co z tym wprowadzaniem glutenu bo nie wiem czy już czy jeszcze poczekać ech co miesiąc nowe pytania i problemy hehe
 
Patison ja Ciebie podziwiam, że dajesz radę przy dwójce dzieci w tym samym wieku, choć ja za rok też nie będę miała łatwo z jednym noworodkiem i jednym rocznym :-D

Mam dość tych upałów. Nic mi się przez tą pogode nie chce. Jak tylko wychodzę z Julką na spacer to zaraz cała mokra jestem :dry: Ja to jednak mogłabym mieszkać na Syberii :-D
 
reklama
Do góry