reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

BlackWizard - aż się rozczuliłam, poczułam się jakbyśmy wszystkie wróciły do początku :-) A jakie już duże to Twoje Maleństwo!!!
 
reklama
Black:-):-):-)superowe maleństwo!!!!!Jeszcze nie tak dawno nasze też takie były a już takie duże łobuzy!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Młoda właśnie fo****e:-p:-p nie chce oglądać bajek tylko chce na rece:dry::baffled:;-):-):-p
 
Black piękny widok, aż zapragnęłam znowu być w ciąży. To teraz przydałby się synek. Jeszcze troszkę i będziesz czuć kopniaczki.
 
Dzięki dziewczyny:-)
Kuleczko ja sama nie wiem gdzie się Julka mieściła, nieźle ciasno musiała mieć :-D
Małpko oj tak, jeszcze nie tak dawno chodziłyśmy na USG żeby oglądać dzieciaczki :-) Szybko ten czas leci. Ty nie marudź, że teraz z tych naszych dzieci łobuzy, poczekaj aż chodzić zaczną - wtedy osiwiejemy :-):-):-)
 
Black cudowny widok!! I pomysleć, że my rok temu to przeżywałyśmy...a tu mamy już takie duże maleństwa!!
 
reklama
Black rewelacyjne zdjęcie :tak: niech fasolka rośnie zdrowo!!!!

oj przypomniało mi się jak ja USG zawsze wyczekiwałam...ehh
 
Do góry