reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
EmilkaT, seksik wypróbowany ( nie działa), schody dziś będę trenowała, no i na jakieś mega-sprzątanie mam ochotę, ale mąż na mnie krzywo patrzy.

Marylion, jeszcze słyszałam na szkole rodzenia, że można sutki stymulować, to też może wywołać poród, szczególnie jeśli już minął termin, tak jak u Ciebie:-)
Trzymam kciuki!
 
Marylion, jeszcze słyszałam na szkole rodzenia, że można sutki stymulować, to też może wywołać poród, szczególnie jeśli już minął termin, tak jak u Ciebie:-)
Trzymam kciuki!

ja tez to slyszlam , ale to jakis kiepsko idzie bo sutki bolace jak cholerka :szok::szok::szok:

a jak dzialaja schody ???
slyszalyscie zeby komus pomogly ?
 
Moja Julka stymuluje codziennie i recznie i ustami ale jakos nie działa:) Mleczko ponoc troche leci:)

moja sasiadka poleca tez przysiady..
 
Marylion - jeszcze nie rodzę :no::-( pewnie Ty będziesz przede mną ;-) ja czy tak czy siak w poniedziałek stawiam się w szpitalu i pewnie będa wywoływać.

Xaxa - przed świętami byłam u swojego lekarza to mi zrobił usg żeby spawdzić własnie poziom wód i łożysko i jest wszystko ok, ale nie pokazał mi dzidzi i nie powiedział ile wazy :-( a wczoraj byłam u innego (bo tamten 90 km ode mnie jest i juz bez sensu było sie taki kawał tłuc) i on już nie widział potrzeby robić usg :-(

dziewczyny - dziś wypróbuję chyba wszystkie Wasze pomysły ;-)
 
Patisonn podwójne gratulacje
Agusia35 powodzenia

all4seasons dziewczyny bardzo się tu oburzyły odnośnie cięcia pionowego bo oszpeca i mają rację. Pionowe cięcie może to i przestarzały sposób ale mniej bolesny dla kobiety później. A to dlatego, że mięśnie brzucha mamy pionowe i przy cięciu poziomym wszystkie te mięśnie zostają przecięte jest to bolesne i dłużej trwa rekonwalescencja. Przy cięciu pionowym tną między mięśniami i jest to mniej bolesne przy poruszaniu się. Teraz twój wybór czy chcesz mniej cierpieć czy ładniej wygłądać.
 
wiem że moja mama miała cięcie pionowe i wcale się to tak szybko nie zrastało- były duże problemy-oczywiście było to w innym czasie niż teraz, ale mnie się wydaje że każde cc niesie ze sobą podobne wady i zalety..:tak:
 
reklama
Do góry