reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
Marylion, no co jak co, ale osoba która właśnie rodzi raczej nie jest szczęściarą :-) Co innego osoba, która właśnie urodziła. Jejku, jak ja bym chciała od razu przeskoczyć do tego drugiego etapu :-D

Melulu mylisz się, dla mnie wszytkie rodzące w tej chwili to szczęściary!!!! Nie życzę przenoszenia, ale jeśli Ci się przytrafi to zobaczysz jak to jest :tak:niefajnie!
 
Nie życzę przenoszenia, ale jeśli Ci się przytrafi to zobaczysz jak to jest :tak:niefajnie!

Marylion - mi się wydaje, że to wszystko zależy od tego jak się ktoś czuje.
na przykład ja - czuję się świetnie, poza rzadkimi wyjątkami;
nie jestem wymęczona ciążą, mam dobry humor ... fajnie mi :-D
jakieś tam dolegliwości miewam, ale nie jest źle.
termin mam na 8 stycznia i całkiem poważnie .... martwię się, że to już .... tak zaraz i tak szybko ....
jeśli okazałoby się, że Synuś dobrze się czuje i ma sprzyjające warunki (łożysko pracuje dobrze, wody jest tyle ile trzeba) to ja mogę jeszcze pobyć w Dwupaku :tak:
 
bo to schodzic nie wchodzic trzeba...tak slyszalam:tak:

:-):-):-):-) nieźle :-):-) a skąd zejść jak się nie weszło?:-D To tak jak w tym skeczu Ani Mru Mru o kobiecie w ciąży co to wśrodku nocy miała ochotę na bujanie na huśtawce (mąż ja musiał bujać) ale... tylko do przodu! :-D

Co do tego 11.01. to ja też sie podpisuję - to że niedziela to nic. To nawet lepiej bo po trzech dniach do domu a jak sie urodzi w środę/czwartek to 4 doby murowane - bo w niedzielę nie ma wypisów...

dev007pp___.png
 
Widzę że więcej nas planuje na 11 sie rozdwoić.. czyżby ta pełnia? Ja tez mam zamiar w niedzielę lub poniedziałek urodzić.. przynajmniej tak mówi moja znajoma astrolog..hihi zobaczymy pierwszy mój poród pezwidziała bezblędnie...
 
Dziewczynki u mnie polskie drogi wywoływały skurcze :tak:
tylko szkoda że nieregularne i po wyjściu z samochodu nie było po nich śladu :wściekła/y:
A w szkole ot dziwo świetnie się czułam! A od początku ciąży mam takie głupie przeczucie, że właśnie tam się wszystko zacznie! :-D
Ale bym chciała zobaczyć minę moich kolegów :-D bo jestem tylko jedną dziewczyną na roku ;-) i to jeszcze w ciąży hehe :-):-)
 
reklama
dziewczyny nie wyganiajcie tak tych swoich dzieciaczków. dobrze im w brzuszkach. przynajmniej cieplutko mają.

xaxa1974 mam do parku południowego kilka kroków wiec na pewno będziemy na siebie wpadać:tak:. musze tylko jakis wózek kupic bo nadal sie na żaden nie zdecydowałam:dry:. ja rodzie na kamińskiego, całe miasto trzeba przejechać ale mam tam swojego lekarza wiec bedzie mi ze wszystkim łatwiej.

cammi mi mama wywróżyła ze urodze 11;-). Najpierw miałam termin na 12 ale lekarz wczoraj zadzwonił i przesunął.
 
Do góry