reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
Mamajakty - ja też mam termin na już (08.01) dziś byłam u Gina i jak najbardziej mogę rodzić tylko mojej Oli też się na świat nie spieszy :-( Może aga_q ma rację i One nie wychodzą bo jest za zimno?? ;-) :-)
Mam pytanie - czy ktoś może mnie wpisać na listę styczniówek (nie wiem jak to zrobić :zawstydzona/y:) bo jak się rozpakuję chciałabym się podzielić i radością i wrażeniami ;-) Z uwagą czytam co dzień "styczniówkowe" forum BB - może specjalnie się nie udzielam :zawstydzona/y:- ale jestem na bieżąco i z problemami i rozpakowaniami poszczególnych Mamuś którym gorąco gratuluję :-) i trochę zazdroszczę :-p BO JA TEŻ JUŻ CHCĘ MIEĆ TO ZA SOBĄ!!! :baffled:

dev007pp___.png
 
Mamajakty : Aha, i jeszcze jedno - dziwne że nie zrobił USG w 39 - 40tc winno sie przede wszystkim zbadać dojrzałośc łożyska (czy Dziecko otrzymuje jeszcze wystarczającą ilośc tlenu i pokarmu, czy łożysko nie uleglo zwapnieniu) i przeplywy tlenowe w mózgu. Ja miałam robione (wczoraj, bo zorientowałam się przed chwilą że już 06.01 :szok:) i pomimo że mam termin na 08.01, to jak do 11.01 nie urodzę, będą wywoływać - bo łożysko już się "starzeje" i wód płodowych coraz mniej... Więc dziwne z tym brakiem USG - no chyba że miałaś robione w 38-39 tc i stwierdzono że możesz jeszcze bezpiecznie chronić swoją Oleńkę :-)
 
ja przed terminem jeszcze i mam nadzieje, ze do 10tego wytrzymam...potem niech sie dzieje co chce hihihi;-);-)
marylion74...to może mycie okienek, schodki, seksik? wszytsko juz wyprobowane?
 
EmilkaT, seksik wypróbowany ( nie działa), schody dziś będę trenowała, no i na jakieś mega-sprzątanie mam ochotę, ale mąż na mnie krzywo patrzy.
 
reklama
Witam:) wczoraj byłam ze Sławkiem u gina. Lekarz gratulował mu ze Ciąże żona donosiła i ze juz mogę rodzić.SZczesliwy jest bardzo:-) ja zreszta też.Nastepna wizyta 19 stycznia jak bym nie urodziła narazie nie ma zadnych obiawów szykowania sie szyki( prucz tego ze juz toszkę zmiękła).
:-)W czwartek wybieram sie jeszcze na USG zeby zobaczyć Jak duza jest Justynka:-)
 
Do góry