reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Mamjakty gdzie TY?
Pewnie rodzisz szczęściaro!!!!!!!!!!!!!
Marylion, no co jak co, ale osoba która właśnie rodzi raczej nie jest szczęściarą :-) Co innego osoba, która właśnie urodziła. Jejku, jak ja bym chciała od razu przeskoczyć do tego drugiego etapu :-D

pełnia jest 11.01 ;-)
Oj, to niedobrze. Muszę się w takim razie bardzo pilnować, bo mój mąż swojego czasu chciał nazwać dziecko Matylda (co mi się absolutnie nie podoba), a 11.01 są imieniny właśnie Matyldy, więc jeszcze miałby argument, że sama sobie imię przyniosła... :-)
 
reklama
Schody już sprawdzałam za pierwszym razem - nic nie pomogły, byłam już po terminie tydzień i wchodziłam na 7 piętro , bo winda była zepsuta i nic bez efektu.:-D
 
Lekarz przesunął mi zabieg właśnie na tą niedziele. Będzie tłoczno jeśli faktycznie pełnia ma jakiś wpływ na liczbe urodzeń;-).
 
Podobno ta pełnia ma jakiś wpływ. Moja siostra stwierdziła wczoraj żeby maluszek poczekał do 10 bo będzie po wypłącie hehe :-D:-D:-D
 
wyć nie trzeba do księżyca :-D
pełnia ma wpływ na wiele różnych zjawisk - przypływy, odpływy, lunatykowanie, brak snu ... przyciąganie działa.
no i podobno więcej dzieci się rodzi w czasie pełni ;-)

========================

a co do schodów ...............
ja tam nie wiem. mieszkam na 4 piętrze bez windy i codziennie łażę - czasem dwa lub trzy razy. no chyba, że u mnie to nie działa ze względu na przyzwyczajenie
 
aga ja tez mam schody w domu ,ale zaledwie 20 stromych schodkow i dziennie po 15 razy gora dol latam wiec takie sporadyczne latanei nie dziala . ale tak sobei mysle ,ze taki zmasowany atak moze cos pomoc . bo wyciagnelam steper i chciala sprawdzic czy cos bede inaczej czula jak bede na nim dreptac
i tak po 5 minutach zaczal mnie brzuch bolec
wiec moze jak polaze pol godziny alboi dluzej ( jak dam rade bo kondycji brak) to cos zadziala;-)
ale w razie co to 11 mi bardzo pasuje :-):-):-):-)
 
reklama
Do góry