reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Ja ostatnio jestem takim stanie psycho-fizycznym, że nie chce mi się wierzyć, żebym mogła za ciążą szybko zatęsknić...Ale może jak już będę trzymać Jacusia w ramionach to wszystko się zmieni...
 
reklama
a ja mialam dzis powtorke z rozrywki, wybudzily mnie skurcze- ponad 3 godziny męki....jestem wykonczona...klade sie moze choc chwile sie zdrzemne jeszcze, rano zawrot glowo z remontem...ja sie juz nei wysypiam, moge juz miec malucha i siedziec przy nim po nocach...
 
Dziewczyny z własnego doświadczenia powiem wam, że żadna książka nie opisze wam zachowania ani od kiedy dziecko przesypia noc. Córka darła papę dzień i noc przez cztery miesiące dzień i noc. Od czwartego miesiąca przesypiała 3 godziny i byłam przeszczęśliwa ( o jak ja wtedy tęskniłam za ciążą). Synek po skończeniu miesiąca przesypiał mi całe noce, wogóle różniły się strasznie, tak, że życie to najlepszy nauczyciel:tak: Ale znowu lepiej czytać książki niż słuchać rad wszystkich teściowych, mam, ciotek...( co jedna to mądrzejsza) choć nie powiem niektóre rady się przydają
 
Dziewczyny przed chwila ogladałam filmiki na You Tubie w stylu pierwsze chwile dziecka na swiecie...jak ja sie wzruszyłam...oczy mi sie zrobiły taaaakie mokrusie...az zapragnelam utulic to moje Malenstwo juz teraz...ehhh
 
no co do mojej mamy i jej rad to ona mi juz zapowiedziała ze:
bede miec trudny porod bo pod dywanem mam kabel wiec chodze po kablu,
moje dziecko bedzie swiecic chyba od tego laptopa,
będzie cholernie placzliwe i marudne bo ja placze duzo w ciazy,
całymi nocami spac dluuuuugo nie będzie bo ja sypiam wtedy kiedy chce zamiast sie zmuszac do lezenia od 22iej przynajmniej....
wiec ja nie wiem jak z tym sluchaniem rad mojej mamy...
 
reklama
Ja wychodze z zalozenia, ze kazda kobieta wie instynktownie jak sie zająć wlasnym dzieckiem i czego ono w danej chwili potrzebuje. Nie czytam zadnych ksiazek, gazet, ani nic z tych rzeczy. Porad tez nie mam zamiaru sluchac, bo to moje dziecko i ja je wychowuje.
 
Do góry