reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

ja nie wstraje siku od kilku nocy prawie wcale...za to mam takie koszmarne sny ze sie ciagle wybudzam i co zasne to kolejny nowy denerwujacy sen...i wstaje rano cala obolala jakbym nie spala trzy doby...
 
reklama
ja się budzę tak jak do tej pory czyli raz. ale mimo ze klade sie spać ok 11 to wstaję ok. 9,00. nasz organizm chyba naprawdę zbiera zapasy :-D
 
no ja tez bym ciagle spala...a i tak jestem non stop nieprzytomna bez wzgledu na to ile leze...w niedziele wstalismy z mezem z lozka przed 14ta ...ja wyszlam z psem, w tym czasie maz zrobil obiad...wrocilam zjedlismy i polozylismy sie do lozka z powrotem...wieczorkiem on wypadl na chwilke z psem a ja tylko zaliczylam prysznic i znow do lozka...mysliscie ze w poniedzailek bylam wypoczeta? nieeeeee...wstalam zmeczona! jak ja dam rade przy dzidzi drzemac chwilkami i znow na pelne obroty?
 
witam.
Ja właśnie dzisiaj po lekarzu na razie wszystko ok nic nie zapowiada wcześniejszego rozwiązania ale to na dzień dzisiejszy a jak będzie za tydzień dwa niewiadomo.Ale jakoś tak od paru chwil nie moge chodzić nie wiem mam nadzieję że to nic poważnego.
 
a ja się zmobilizowałam , zadzwoniłam wczoraj do znajomej i jadę dzisiaj na 4D. Wizytę mam o 10 no i muszę do Krakowa dojechać...nie chce mi się bardzo
( pospałabym jeszcze) no ale w końcu jadę zobaczyć czy z moim Dzidziusiem wszystko OK! :tak:
 
Ja ostatnio też mam porąbane sny, często śni mi się, że mam przezroczysty brzuch i przez skórę widzę wszystko co w nim jest. Nie jest to przyjemny widok, poza tym, że widzę swoją dzidzię, jest śliczny i bardzo podobny do mojej córuni kiedy się urodziła. Zobaczymy w realu czy sen się sprawdzi i rzeczywiście będzie do niej podobny
 
hej, tez bym sie chciala zapoznac z wami :) lepiej późno niż wcale ;) mam na imie Monika, 21 latek i na 30 stycznia mam termin :) ciekawe czy ktos tu jeszcza zajrzy :) pozdroowki
 
reklama
Do góry