reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Rondzia - buziale dla Synka Twego z okazji urodzinek :-D idź spać kobieto - jutro zdążysz ze wszystkim - wierzę w Ciebie ;-) na pewno imprezka sie uda jak tralala :tak:

a co do sprzątania, mi ostatnio nic nie chce sie robić, jak już widzę kłęby kurzu pod stolikiem na panelach i w kątach to dopiero mnie motywuje do wzięcia odkurzacza w ruch :baffled: wcześniej nie potrafiłam znieść takiej sytuacji, a teraz - wszystko mi jedno, tylko tak wstyd jakby ktoś wpadł w odwiedziny niezapowiedziane....
 
reklama
mamjakty-aga_q-właśnie oglądam pajęczyny na suficie:sorry2:codziennie na nie patrze ale tłumacze sobie ,że w moim stanie prace na wysokościach nie są wskazane..:-p;-):-p:-p;-)


tt2004553fltt.gif

dev010prs__.png
 
dziś dzień sprzątania, ale stwierdzam, że wcale tak brudno to tu nie jest :-p poza tym, dziś na wesele idę :tak: co sie będę przemęczać jakimś sprzątaniem, a mężul na jakimś szkoleniu jest - szczęściarz jeden - niech nie myśli, że Go sprzątanie ominie :-p
samopoczucie dobre, bo słoneczko wyszło :tak:
 
reklama
hejo

Samopoczucie super, śniadanko zjedzone, sprzątanie czeka ale mam to w nosie. Mąż zabrał córę na działkę a ja zaraz uciekam do fryzjera.
 
Do góry