reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Ja po wizycie wczoraj. Z malutkim wszystko w porzadku. Lekarz sprawdzil tylko bicie serca i zrobil krociutkie usg, zeby sprawdzic czy wszystko ok. Moje malenstwo lezy juz glowka w dol :szok: Noooo, teraz to juz nie przelewki, hehehe :-D
 
reklama
Elka pisała tu kiedyś że idzie jednak w piątek do tego samego lekarza..że nie czeka do 17..więc może dzisiaj się odezwie co i tak...
 
Ostatnia edycja:
Ja miałam robioną dziś glukozę 75g, no i mi wyszło 100, a ostatnio miałam raz 120 i mi kazał lekarz powtórzyć, bo podobno to jest górna granica normy :baffled::sorry2:, więc teraz mam na szczęście dobrze :-):tak:.
Kluliczek pisała o cewniku na rozwarcie - to jest cewnik Foleya, też go miałam, mnie nic nie bolało :no:, tylko przy zakładaniu nieprzyjemnie :baffled:, ale da się przeżyć :-p. Potem na szczęście cewnika nie miałam do odprowadzania moczu, a słyszałam, że to ponoć boli, ale nie chcę nikogo straszyć, niech się może ktoś wypowie, co miał, bo sama jestem ciekawa, czy to w końcu boli, czy nie.
A z lewatywą też nie było źle, przynajmniej miałam spokój, że nie będzie wstydliwych niespodzianek :-).
Ale na pewno nie dam się pociąć!!! :szok::wściekła/y::no: U nas w szpitalu ponoć tną krocze tylko pierworódkom, może uda mi się wymigać...:-);-)
 
oj ja tez sie wzruszylam Daga....u mnie zadnego leku przedporodowego nie zanotowalam:-)jakos wcale sie nie boje i nie martwie,bardziej przejmuje mnie fakt,ze tu rzadko robia lewatywe i to mnie martwi,bo w gazetach ,ktore czytam jest napisane,zeby sie nie przejmowac kupa:zawstydzona/y::-(...a ja sie wlasnie przejmuje!!!!
 
nie bylo mnie 2 dni i teraz was nadrabiam,moje kochanie mna sie zajelo 2 dni i nie pozwolilo mi wlaczyc komputer...
odebralam wyniki...takie sobie...bakterie w moczu ponad -5700 na 3000 w normie:tak::-( i dalej kazali pic mi wode!!!
wczoraj sie uparlam i poszlam po recepte na glukoze,dzis zrobilam i w srode dopiero wyniki...cholerka
 
ja lewatywy nie miałam a to dlatego że od rana miałam biegunkę.

ania.falko to może sama zakup sobie lewatywę do zrobienia w domu i będzie po kłopocie.

pysia25 ale górna granica glukozy jest 140 chyba że się mylę hmmm... mnie ta przyjemność czeka może w przyszłym tygodniu zrobię.
 
140 to wartosc gorna glukozy, ale po krzywej, tzn po godzinie od wypicia tego pysznego plynu. Na czczo ta gorna granica to cos kolo 120.

Jutro przyjezdzaja moi rodzice na 2 dni do wawy. Zawsze sprzatalam domek przed ich przyjazdem, a teraz nie mam czego sprzatac. Wszedzie jest porzadek. W szoku jestem :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Szczesciara. Jutro czwarta rocznica moje walki na porodowce. Syn ma czwarte urodziny. Przyhezdza tesciowa ze szwagrem i szwagierka i ich synem. Burdel w domu jak cholera ja w kuchni w lesie a padam na ryj. Ide spac dluzej nie poicagne
 
Do góry