reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Cześć dziewczyny i witam nowe mamusie :-)
Mój m. śpi, a miałam nadzieję że może może, ale niestety padł jak bąk nawet z psem musiałam wyjść. Spać nie mogę więc postanowiłam odpalić internet i pożalić się troszkę...
Ania.falko gratuluję, że doczekałaś się w końcu przytulanek - mam nadzijeję że i my jak wrócimy od rodziców to i do mnie się los uśmiechnie hihihihi :-p
 
reklama
widzę, że nasze grono sie powiększa :-):-):-) witajcie, witajcie i oczywiście udzielajcie się w miarę czasu i chęci :tak:

Miaa6 - gratulacje Synka :laugh2::laugh2:

trzymajcie kciuki, żeby praca spodobała się mojemu promotorowi, jutro idę z ostateczna wersja do Niego, jeszcze został mi wstęp i zakończenie - chyba najgorsze, co może być - nie cierpię tego pisać, a tak dawno nie pisało się wypracowań :-p

dobrej nocki :tak:
 
Gratluje wsztkim dziewczynkom które poznały płeć dzieciaczków:-)
Ja mam cicha nadzieje ze sie do wiem w poniedziałek.
Witam też nowe mamusie formowiczki:-)
 
Ja również witam nowe dzieczynki na naszym wąteczku:))MIAA6 Gratuluję syneczka!!MADZILA pewnie już sie dowiesz jaka płec to czekamy z niecierpliwoscia!!MAMJAKTY trzymam kciuki za promotora i pracę na pewno będzie dobrze! Ja za to proszę o kciuki na poniedziałek bo mam obrone wrrr boje sie!!
 
Również witam nowe mamusie!! Mamjakty - nieprzejmuj się tą praća napewnobedzie ok. ja moja na gotowo napisałam przez ferie zimowe a badania robiłam przez pół roku.. Wszystko poszło jak z płatka.. fakt ze juz nie pamiętam kiedy to było..

Byłam wczoraj z laseczkami z klasy z podstawówki na mayym co nieco .. Tak się objadłam i opiłam (1 ltr karmi) że potem nie mogłam spać i zgaga mnie meczyła a młody wiercił się przy okazji... W koncu udało nam sie zebrac w knajpce a nie w piaskownicy..:-)
 
KasiaJ trzymam w pon.kciuki :-)

Ja niestety rozchorowalam sie...wiedzialam,ze praca w aptece w ciazy w taka pogode nie wyjdzie na dobre :-( Wszyscy dookola kichaja i prychają.
 
KasiaJ trzymamy mocno kciuki!!!!

Celinko zdrówka życzę. Teraz wszyscy kichają. Mnie już gardło nie boli, katar też się już zmniejszył. Jedynie kaszel od czasu do czasu pomęczy ale piję syrop i jest lepiej i do tego mleczko z miodem.

Madzia zazdroszczę spotkania babskiego też bym sobie na takie poszła, ogólnie gdzieś wyszła. Odkąd zrobiło się zimno to nawet spotkania przy piaskownicy się ukróciły.
 
Dziewczynki dziękuję za tak miłe przywitanie :) pozdrawiam wszystkich i w miarę możliwości będę aktywna tylko coż, ja głównie czytam :D bo pomocy sama potrzebuję :D
 
reklama
Ja się również rozłożyłam. Ucieszyłam panią sekretarkę w czwartek rano telefonem, że nie przyjdę na ósmą :szok: Mam tygodniowe zwolnienie - wyleguję się cały dzień w piżamce, mąż robi zakupy - jak się okazuje potrafi :laugh2:
 
Do góry