reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
Witamy nowe członkinie forum :tak::tak::tak:
To naprawdę super miejsce aby wyjaśnić różnego rodzaju wątpliwości, a to głownie za sprawą naszych koleżanke, które mają już doświdczenia - za co im bardzo dziękuję :yes:, bo dzięki temu czuję się bezpieczniej.

To także moja pierwsza ciąża i na początku byłam kompletnie :errr::errr::errr::errr::errr: - now właśnie dokładnie taka zielona :tak:
Pomimo moich 30 lat, całą wiedzę czerpię z internetu, prasy dla kobiet w ciąży, ale uważam że to forum jest naprawdę idealnym rozwiązaniem (Boże dzięki Ci że żyję w czasach internetu).

Dzięki naszym obecnym i przyszłym MAMĄ, czuję ze sprostam temu niełatwemu zadaniu jak wychowanie dziecka :happy:
.....za wasze zdrowie wzniosę toast za kilka miesięcy:wink:, a na razie...soczek
 
Witam nowe mamusie!!!:-)

dev010prs__.png
 
Cześć Mamusie, bardzo dawno mnie nie było, ale byłam zajęta różnymi sprawami, więc wybaczcie. Jak widzę porodów będzie w styczniu siła! I tak trzymać :-D . Mój dzidziuś ma się dobrze, rośnie sobie, choć ma już prawie pół kilograma, prawie nic nie widać. No i to co ostatnio pan doktor na usg nam potwierdził : będzie CHŁOPCZYK . Trzymajcie się, postaram się częściej zaglądać.
 
Witajcie!!!
ja dzis w dobrym humorze:-):-),bo moj C. dzis sprostal zadaniu i to ze swojej inicjatywy!!!:tak::-D:-);-):-D i pierwszy raz czulam,ze zaczyna mi przeszkadzac brzuchol...
ja mam kurtke z tamtego roku ktora w pasie byla dopasowana poprzez gumki,teraz jeszcze pasuje bo gumki sie rozciagaja...
dzis snil mi sie moj synek,byl taki malutki i okraglutki ,podobny do tatusia,ale oczy mial moje:-)
 
Witajcie nowe mamusie!

Co do zimowych kurtek to ja nawet jeszcze nie przymierzyłam...miałam w szafie jedna za duża na mnie w zeszłym roku więc mam nadzieję że ona mi posłuży... :)
ania.falko oj to musisz mieć teraz świetne samopoczucie...nie ma to ja porządne "tulenie" jak to zrobiłaś że Twój nabrał ochoty?;-) mój już śpi..czyżby się obawiał że się zacznę do Niego dobierać hihi- jutro Mu nie odpuszczę :-)
A co do snu to musiał byś fantastyczny... :)))
 
:-Dklaudia...sama nie wiem to chyba te moje ostatnie placze i uswiadomianie go,ze to nie jest normalne i strasznie wizyta u seksuologa...moze zaczal sie poczuwac do obowiazku:-)haha...bylo milo,milusio
 
reklama
Do góry