reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
ja też zabrałam kurtkę mężowi :tak: w moją się już nie mieszczę, a męża jest luźna i taka fajna dłuższa - sportowa więc nie widać czy to typowo męska czy damska :-) zimową chyba też Mu zabiorę - bo ma dwie, jedną sportową, drugą bardzie elegancką, więc sportową sobie przywłaszczę :-D gorzej z butami :-( jakoś stopy mi spuchły albo przytyły i chyba w moje kozaki nie zmieszczą się :-(

wracam do pisania ;-) miłego popołudnia!!
 
Ja jak na razie mieszczę się w swoje ciuchy, ale robi się coraz zimniej i brzusio coraz większy więc też muszę coś wykombinować ;-) Raczej od mojego to sobie nic nie przywłaszczę bo i tak będzie za duże:-)

 
ja też mam problem z butami, łydki to mi tak przytyły że niestety nie mieszczę się w żadne kozaki, - muszę poszukać czegoś bardziej uniwersalnego.
 
Dobrze ze julka urodziła się początkiem listopada i było dosyc ciepło wieć dochodziłam do końca w szmacianych adidasach .. ale tez sie martwie co bedzie teraz.. chyba od mamy pożycze bo ma szersze nogi..
 
Witam wszystkich baaaaaardzo serdelecznie :) doszłam do wniosku, że jest to dobre miejsce na to aby się przywitać :) Po krótce się przedstawię: Mam na imie Iza, oczywiście jestem w ciąży (pierwszej dodam!) i jestem kompleeeeetnie zielona w sprawach z nią związanych - to jest powód dla którego tu trafiłam =). Nie jestem w stanie przeczytać wszystkich postów, także proszę Was o cierpliwość i zrozumienie dla mojej zerowej wiedzy oraz pytań, które ewentualnie zadam na temat ciąży i dzieci hehe :) Warto może dodać, ż termin porodu wypada mi na 28 stycznia 2009r i jestem skołowaną pełną obaw przyszlą mamusią ; Także na razie to wszystko, chyba, że ktoś chciałby wiedzieć coś więcej :)))
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie mam na imię Maja :-)Dziś postanowiłam do was dołączyć i dzielnie dopingować każda z was.Termin mam na 15 stycznia będę miała synka jestem 23 tygodniu ciąży.Są to moje pierwsze kroki na forum ale mam nadzieje ze szybko sie oswoję z tym wszystkim.Jest to moja pierwsza ciąża.buziaki
 
reklama
Do góry