reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
mnie niesety lekarz nie podal wagi dzidziusia..czasmi mam wrazenie ze wizyty u niego przebiegaja w tempie ekspresowym..niby jest bardzo miły ale mało pomiarów robi, jest usg ale pokazuje mi dizdizusia mierzy głowke i dzieciaczka i tyle:-(
 
marcia - u mnie jest podobnie (może do tego samego lekarza chodzimy :) ). Nie chcę jednak Go zmieniać, bo ma bardzo dobrą opinię a poza tym moja kuzynka dwie ciąże u niego miała prowadzone :) ja dodatkowo zapisałam się na usg połówkowe - mam nadzieję, że tam dokładniej wszystko mi powiedzą :) mój lekarz jest dobry, ale jak On to stwierdził - po co szukać dziury w całym :) po co sie zamartwiać i wyszukiwać, że coś może być źle :) ale i tak dla świętego spokoju jadę na inne konsultacje ;)
 
Ja juz sie umówiłam na usg 3d na piątek. Mam nadzieje ze dzidzia zdrowa , coś ostano nic nie daje znać o sobie:( parzestała mnie gilgotać w brzuszku.
Mama nadzieje ze poznamy też płeć, mój meżuś juz nie może sie doczekać.
 
marcia - u mnie jest podobnie (może do tego samego lekarza chodzimy :) ). Nie chcę jednak Go zmieniać, bo ma bardzo dobrą opinię a poza tym moja kuzynka dwie ciąże u niego miała prowadzone :) ja dodatkowo zapisałam się na usg połówkowe - mam nadzieję, że tam dokładniej wszystko mi powiedzą :) mój lekarz jest dobry, ale jak On to stwierdził - po co szukać dziury w całym :) po co sie zamartwiać i wyszukiwać, że coś może być źle :) ale i tak dla świętego spokoju jadę na inne konsultacje ;)

Chyba wszyscy lekarze są do siebie podobni-ech...Moja też jest miła,fajna,polecana etc.ale wybraliśmy się na połówkowe USG do gościa,który robi 3/4D.Dla uspokojenia-naprawdę warto.
 
melulu - gratulacje, że wszystko jest w porządku - widać brzuszek nie potrzebuje być większym, skoro dzidzi jest w nim dobrze :D

marcia - to jednak nie do tego samego lekarza chodzimy :) ja chodzę do Kmiecia z żeromskiego, a zapisałam się dodatkowo na to usg do osteomedu :)

chyba czasem warto dla świętego spokoju iść gdzieś dodatkowo :)
 
reklama
Do góry